Vaprio GO
19.09.2019

Vaprio GO

Představujeme nový koncept prodejen Vaprio GO s otevřením prodejny Mladá Boleslav.

Rodina Vaprio se rozrůstá a představuje nový koncept prodejen s názvem Vaprio GO. Nyní nás najdete ještě ve více městech než kdy předtím. Nová a menší prodejní místa v nákupních centrech nabízí vše podstatné a důležité pro vaše pohodové vapování.

V kioscích Vaprio GO jsou připraveny jak vaše oblíbené e-liquidy, tak žhavící hlavy, ale i vybrané sady elektronických cigaret, které jsou ideální pro naprosté začátečníky. A co víc, Vaprio GO prodejny slouží také jako výdejní místa pro objednávky z e-shopu. Svou objednávku si tak zde vyzvednete stejně snadno a rychle jako na jakékoliv jiné pobočce.

První Vaprio GO prodejnu můžete navštívit v Mladé Boleslavi již 19.9. 2019. Otevřena pro vás bude 7 dní v týdnů od 8 do 20 hodin.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaprio Premium
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).