Věrnostní systém pro zákazníky Vaprio.cz

Jste našimi pravidelnými zákazníky? Pak pro Vás máme skvělé odměny - za své nákupy v našem obchodě získáte body,které si pak změníte za zboží, jež si můžete vzít naprosto zdarma!

Věrnostní zákaznický systém funguje zvlášť pro internetový obchod a samostatně pro prodejny

Věrnostní systémna prodejnách

Pro účast v tomto věrnostním programu musíte být plnoletý a mít naši zákaznickou kartu zaregistrovanou na Vaše jméno. Tu získáte na jakékoli naší prodejně naprosto zdarma. A potom už Vám nic nebrání začít sbírat body, za což vás při dalších nákupech odměníme.

loyaltyCard
 • Při nákupu v naší prodejně si řekněte o zákaznickou kartu, získáte ji zdarma.
 • Tuto kartu při každém nákupu dejte prodejci, aby vám ji načetl, a vy jste tak získali za každých 20 Kč jeden bod.
 • Body můžete kdykoli směnit za zboží v našem obchodě, 1 bod = 1 Kč. Vždy pouze musíte mít nasbíráno dostatek bodů, abyste si požadované zboží mohli celé zakoupit zdarma, nelze odečítat částečnou slevu.
 • Počet bodů si můžete kdykoli zkontrolovat buď na účtence, nebo v naší aplikaci níže.

Pro výběr odměny musíte mít vždy na účtu tolik bodů, abyste si mohli danou věc celou „zaplatit“ pouze těmito body. Odměnu si vždy musíte vybrat pouze na naší prodejně a musíte předložit k načtení svoji zákaznickou kartu. Například jakmile nasbíráte 79 bodů na svoji kartu, můžete si zdarma vzít třeba jakýkoli 10ml liquid Dekang Silver.

Věrnostní systémna e-shopu

Pro účast v tomto věrnostním programu musíte být registrováni v našem internetovém obchodě.

Body ke svému účtu v našem e-shopu získáváte pouze za objednávky zasílané doručovatelskou společností (Česká pošta, PPL, aj.) a neplatí pro objednávky s osobním odběrem na prodejnách. Při formě osobního odběru můžete využívat našeho věrnostního systému pro prodejny.
Přehled odměn, které si následně můžete směnit za nasbírané body, najdete zde. Všechny odměny můžete čerpat opět pouze při objednávkách skrz eshop poštou / PPL, tedy nikoli na prodejnách.

loyaltyProgram
 • Při nákupu v našem e-shopu se zdarma zaregistrujte.
  Registrovat
 • Při vytváření každé objednávky se nezapomeňte ke svému účtu přihlásit, abyste získali body. Ty jsou vám vždy přičteny automaticky poté, co je objednávka kompletně uhrazená a úspěšně doručená k vám. Za každých 20 Kč získáte jeden bod.
 • Body můžete kdykoli směnit za vouchery.
  Vouchery
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).