Vaprio.cz - O nás

Vaprio.cz - O nás

Skromné začátky, velké cíle

Než vzniklo Vaprio,cz, byla tady Vašecigareta.cz. V malé prodejně v centru Plzně se v roce 2011 začal utvářet sen fanoušků elektronických cigaret a příznivců vapování – rozšířit povědomí o e-cigaretách mezi širokou veřejnost a přinést tak alternativu spalovanému tabáku uživatelům klasickým cigaret.

Od skromných začátků v jedné prodejně, až po největší síť specializovaných obchodů a významného distributora elektronických cigaret nejen v Česku, ale také na Slovensku. Vaprio je nyní v každém kraji, kde nabízí ty nejlepší služby nejen všem stávajícím uživatelům elektronických cigaret, ale také pomáhá novým zájemcům o vapování vybrat si zařízení, které bude nejlépe vyhovovat jejich potřebám.

Zároveň jsme jedním ze zakladatelů a aktivních členů Komory elektronického vapování (KEVAP).

Rychlost, kvalita a spokojenost

Naše priority zůstávají již od začátku stejné a ani po 12 letech se nezměnily. Záleží nám na tom, abyste byli maximálně spokojeni s celým procesem nákupu, ať už navštívíte prodejnu nebo budete vybírat na e-shopu. Nabízíme pouze osvědčené a originální značky a kvalitní produkty, které navíc sami používáme a dobře známe. Vaši objednávku jsme schopni zpracovat tak rychle, že ji už druhý den můžete mít doma.

Poradenství

Výběr elektronické cigarety nemusí být jednoduchý a pro začátečníka může být složité se zorientovat v široké nabídce modelů a typů e-cigaret. Již od začátku našeho působení jsme si dali za cíl tento proces co nejvíce zjednodušit tak, abyste vždy dostali tu nejlepší e-cigaretu, která Vám bude dokonale vyhovovat a se kterou budete maximálně spokojeni. To platí nejen v naší rozsáhlé síti kamenných prodejen, ale také na e-shopu, kde najdete přehledně rozdělené kategorie a praktického průvodce výběrem e-cigarety. Pokud byste si ani tak nevěděli rady, jsme tu pro vás na chatu i na telefonu v rámci zákaznické podpory a se vším vám pomůžeme.

Profesionální přístup

Nejen prodej, ale také poradenství. O vapingu a e-cigaretách víme všechno a rádi vám vše ukážeme a vysvětlíme. Naši zaměstnanci prochází intenzivním školením a jsou tak schopni profesionálně a odborně poradit a doporučit tu nejlepší elektronickou cigaretu a příslušenství pro každého zákazníka a zároveň také poradí se všemi detaily ohledně používání.

V případě problému je pro vás připraveno naše vlastní servisní oddělení, díky kterému dokážeme zaručit kvalitní a odborné zpracování všech případných reklamací a vyřešit jakýkoliv problém.

Vaprio není jen obchod s e-cigaretami, je to váš parťák, který vám vždy poradí a pomůže. Přinášíme ty nejnovější produkty, se kterými bude váš život s elektronickými cigaretami mnohem snazší a příjemnější. Vážíme si vaší loajality a na oplátku pro vás máme věrnostní systém a pravidelné soutěže o hodnotné ceny, které potěší každého vapera. Bez vás bychom to nedokázali.

Jsme tu pro vás.

Vaprio Premium
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).