Vaprio.cz - O nás

Vaprio.cz - O nás

Skromné začátky, velké cíle

Než vzniklo Vaprio,cz, byla tady Vašecigareta.cz. V malé prodejně v centru Plzně se v roce 2011 začal utvářet sen fanoušků elektronických cigaret a příznivců vapování – rozšířit povědomí o e-cigaretách mezi širokou veřejnost a přinést tak alternativu spalovanému tabáku uživatelům klasickým cigaret.

Od skromných začátků v jedné prodejně, až po největší síť specializovaných obchodů a významného distributora elektronických cigaret nejen v Česku, ale také na Slovensku. Vaprio je nyní v každém kraji, kde nabízí ty nejlepší služby nejen všem stávajícím uživatelům elektronických cigaret, ale také pomáhá novým zájemcům o vapování vybrat si zařízení, které bude nejlépe vyhovovat jejich potřebám.

Zároveň jsme jedním ze zakladatelů a aktivních členů Komory elektronického vapování (KEVAP).

Rychlost, kvalita a spokojenost

Naše priority zůstávají již od začátku stejné a ani po 12 letech se nezměnily. Záleží nám na tom, abyste byli maximálně spokojeni s celým procesem nákupu, ať už navštívíte prodejnu nebo budete vybírat na e-shopu. Nabízíme pouze osvědčené a originální značky a kvalitní produkty, které navíc sami používáme a dobře známe. Vaši objednávku jsme schopni zpracovat tak rychle, že ji už druhý den můžete mít doma.

Poradenství

Výběr elektronické cigarety nemusí být jednoduchý a pro začátečníka může být složité se zorientovat v široké nabídce modelů a typů e-cigaret. Již od začátku našeho působení jsme si dali za cíl tento proces co nejvíce zjednodušit tak, abyste vždy dostali tu nejlepší e-cigaretu, která Vám bude dokonale vyhovovat a se kterou budete maximálně spokojeni. To platí nejen v naší rozsáhlé síti kamenných prodejen, ale také na e-shopu, kde najdete přehledně rozdělené kategorie a praktického průvodce výběrem e-cigarety. Pokud byste si ani tak nevěděli rady, jsme tu pro vás na chatu i na telefonu v rámci zákaznické podpory a se vším vám pomůžeme.

Profesionální přístup

Nejen prodej, ale také poradenství. O vapingu a e-cigaretách víme všechno a rádi vám vše ukážeme a vysvětlíme. Naši zaměstnanci prochází intenzivním školením a jsou tak schopni profesionálně a odborně poradit a doporučit tu nejlepší elektronickou cigaretu a příslušenství pro každého zákazníka a zároveň také poradí se všemi detaily ohledně používání.

V případě problému je pro vás připraveno naše vlastní servisní oddělení, díky kterému dokážeme zaručit kvalitní a odborné zpracování všech případných reklamací a vyřešit jakýkoliv problém.

Vaprio není jen obchod s e-cigaretami, je to váš parťák, který vám vždy poradí a pomůže. Přinášíme ty nejnovější produkty, se kterými bude váš život s elektronickými cigaretami mnohem snazší a příjemnější. Vážíme si vaší loajality a na oplátku pro vás máme věrnostní systém a pravidelné soutěže o hodnotné ceny, které potěší každého vapera. Bez vás bychom to nedokázali.

Jsme tu pro vás.

Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).