Co znamenají zkratky v našich filtrech
30.03.2019

Co znamenají zkratky v našich filtrech

Squonk, shake and vape, rba hlava a další. Víte, co všechny zkratky v našich filtrech znamenají a jak vám pomohou najít to, co hledáte?

Při hledání vhodné elektronické cigarety, nebo jen při procházení našimi stránkami narazíte na řadu filtrů, které vám na první pohled nemusí nic neříkat. Připravili jsme si proto pro vás jejich přehledný popis.

Elektronické cigarety – Začátečník / pokročilý /expert

Kapacita – Označuje kapacitu integrované baterie nebo výměnné baterie, která je součástí balení.

Nabíjení z USB – Nemáte externí nabíječku? Použijte tento filtr k výběru zařízení, které podporuje nabíjení přímo v zařízení pomocí USB portu.

Objem nádržky – V případě, že se jedná o elektronickou cigaretu s integrovaným nebo přibaleným clearomizérem, je možné filtrovat produkty podle jejího objemu.

Typ použití – Zásadní parametr, pomocí kterého vyfiltrujete e-cigarety dle použití. DL označuje zařízení určené pro přímé potahování do plic (jako vodní dýmka). MTL označuje zařízení určené pro potahování pusa-plíce (jako klasické cigarety). Oboje označuje zařízení, která podporují oba typy potahování.

Max. výkon – Jestliže zařízení podporuje nastavitelný výkon, tento parametr vám je pomůže pomůže vytřídit.

Squonk – Zobrazí pouze squonk zařízení. Co je squonk?

Náplně a Shake&Vape

Typ – Rozdělení e-liquidů podle poměru propylen glykolu (PG) a rostlinného glycerolu (VG). Co je PG, VG a co obsahují náplně?
    • Běžný – Náplň s vyrovnaným poměrem PG a VG. Ideální pro potahování pusa-plíce a méně výkonné e-cigarety.
    • Shake & Vape – Jedná se o příchuť obvykle v 60ml lahvičce, ke které stačí dolít čistou bází a případně nikotinový   booster.
    • Vyšší dýmivost – Náplň s vyšším obsahem VG. Ideální pro přímé potahování do plic a výkonné e-cigarety.

Příslušenství – Žhavící hlavy

Odpor – Zásadní údaj o žhavící hlavě, podle kterého se dá odhadnout používání (pusa-plíce / přímo do plic) a potřebný výkon – obecně platí, že čím nižší odpor, tím vyšší výkon bude potřeba. Ne každá baterie podporuje každou žhavící hlavu a nejprve je tak potřeba si zkontrolovat minimální podporovaný odpor a výkon vaší baterie.

Typ drátu – Spirálky žhavících hlav jsou vyrobeny z různých materiálů. Tento údaj je důležitý pro výběr správného režimu žhavení. Některé materiály jsou vhodné pouze pro určitý režim.

Příslušenství – Clearomizéry

Typ – Zásadní parametr, pomocí kterého vyfiltrujete e-cigarety dle použití. DL označuje zařízení určené pro přímé potahování do plic (jako vodní dýmka). MTL označuje zařízení určené pro potahování pusa-plíce (jako klasické cigarety). Oboje označuje zařízení, která podporují oba typy potahování.

RBA hlava – Označením zobrazíte všechny clearomizéry podporující takzvané RBA hlavy, které slouží pro namotání vlastních spirálek.

Příslušenství – Náustky

Typ – Zatímco většina clearomizérů podporuje náustky typu 510 nebo 810, existují i takové, které mají vlastní speciální náustky

Pro experty - Box módy

Kapacita – Označuje kapacitu integrované baterie nebo výměnné baterie, která je součástí balení.

Počet baterií – Označuje počet baterií, které mod podporuje. Neznamená, že jsou baterie součástí balení.

Průměr clearomizéru – Vyberte si mod podle průměru vašeho clearomizéru. Jedná se o průměr, se kterým bude clearomizér o stejném průměru na modu pasovat bez přesahu.

Pro experty - Motací tanky

Typ – Filtrujte atomizéry pro motání podle jejich typu.

Přívod vzduchu – Bočné, spodní, horní, zobrazte atomizér podle preferovaného přívodu vzduchu.

Počet spirálek – Vyberte atomizéry podle počtu spirálek, které podporují.

Záslepka – Vyfiltruje pouze atomizéry, které obsahují speciální záslepku, s níž je možné atomizéry pro dvě spirálky používat i s jednou spirálkou.

Pro experty - Články a nabíječky

Vybíjecí proud – Filtrujte baterie podle vybíjecího proudu. Baterie s vyšším vybíjecím proudem vám umožní používat nižší odpory a vyšší výkony.

Typ baterie – Rozdělení podle typů (rozměrů) baterií. Vyberte baterie, které podporuje váš mod.

Podporuje vybíjení – Zobrazí nabíječky, které lze používat jako power banky.

Vaprio Premium
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).