Praha 5 - Anděl - specializovaná prodejna Vaprio

Nádražní 92, Praha 5, 150 00

Veškeré zboží z tohoto internetového obchodu si můžete koupit i přímo v naší kamenné prodejně v Praze u Anděla - Nádražní 92, Praha 5.

Zboží si můžete dopředu objednat skrz tento náš e-shop, kdy ho pro vás dopředu připravíme a informujeme vás na mail o možnosti vyzvednutí, nebo můžete přijít i bez objednávky a vybrat si na místě přímo v prodejně. V eshopu si lze u veškerého zboží zkontrolovat aktuální dostupnost skladem na této prodejně.

Otevírací doba
Po - Pá8:00 - 20:00
Sobota8:00 - 20:00
Neděle8:00 - 20:00
Adresa
Nádražní 92, Praha 5, 150 00
GPS souřadnice
Telefon na prodejnu
Přijímáme tyto platební karty
Visa, Visa Electron, Vpay, MasterCard, Maestro, Dinners

Jak se k nám dostanete?

Najdete nás v ulici Nádražní, cca. 300metrů od křižovatky na Andělu. Prodejna se nachází přímo na úrovni autobusového nádraží Na Knížecí.

Nejlepší spojení je metrem B na stanici Anděl, kde vystoupíte směr Na Knížecí. Stejně tak mnoho autobusových a tramvajových linek do stanice Na Knížecí, případně tramvajová stanice Anděl.

Parkování je možné v okolních ulicích, případně placené parkování v ulici Za Ženskými domovy, nebo v nákupním centru Nový Smíchov (3h. parkování zdarma). Z nákupního centra Nový Smíchov je prodejna vzdálena cca. 500metrů.

Dovolená s VaprioPrůvodce výběrem
Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.