Praha 1 - specializovaná prodejna Vaprio

Vladislavova 13, Praha 1, 110 00

Od 1.7. u prodejny nově otevřen VAPRIO zájkaznický koutek !! Pokud si budete chtít udělat chvilku času a v klidu a pohodlí (například nad šálkem dobré Vaprio kávy) se dozvědět cokoli o vapingu, poradit se o správném výběru vhodné elektronické cigarety, či nechat si odborně opravit nebo reklamovat již zakoupené zboží, je VAPRIO zákaznický koutek určený právě pro vás...

Veškeré zboží z tohoto internetového obchodu si můžete koupit i přímo v naší kamenné prodejně na Praze 1 - ulice Vladislavova.

Zboží si můžete dopředu objednat skrz tento náš e-shop, kdy ho pro vás dopředu připravíme a informujeme vás na mail o možnosti vyzvednutí, nebo můžete přijít i bez objednávky a vybrat si na místě přímo v prodejně. V eshopu si lze u veškerého zboží zkontrolovat aktuální dostupnost skladem na této prodejně.

Otevírací doba
Po - Pá8:00 - 20:00
Sobota8:00 - 20:00
Neděle8:00 - 20:00
Adresa
Vladislavova 13, Praha 1, 110 00
GPS souřadnice
Telefon na prodejnu
Přijímáme tyto platební karty
Visa, Visa Electron, Vpay, MasterCard, Maestro, Dinners

Jak se k nám dostanete?

Najdete nás dvě minuty chůze ze stanice tramvají Lazarská, respektive stejně dlouho vám bude trvat cesta ze stanice tramvaje a metra trasy B - Národní třída.

Dovolená s VaprioPrůvodce výběrem
Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.