Objevte rychlost a pohodlí s novou službou Vaprio Wolt Drive!
23.10.2023

Objevte rychlost a pohodlí s novou službou Vaprio Wolt Drive!

Představujeme Vaprio Wolt Drive – inovativní doručovací službu, která Vám přináší Vaše oblíbené produkty přímo ke dveřím rychleji než kdykoli předtím.

Rychlost jako nikdy předtím

S Vaprio Wolt Drive už nebudete muset čekat na doručení objednávky několik dní. Díky této službě budete mít zboží u sebe doma za méně než hodinu. Ano, slyšeli jste správně – za méně než hodinu!

Jak to funguje?

Během vytváření objednávky jednoduše vyberte možnost doručení Wolt Drive a v reálném čase pak sledujte, jak k Vám objednávka putuje. Vaprio a Wolt společně zajišťují, aby bylo Vaše zboží doručeno rychle a bezpečně.

Kde je služba dostupná?

Službu Wolt Drive můžete využít v rámci většiny našich poboček Vaprio v ČR. Máme však několik výjimek, proto si před potvrzením objednávky zkontrolujte dostupnost služby ve Vaší lokalitě.

Ceny a platby

Cena za doručení je stanovena na pevnou částku 149 Kč za každou objednávku, přičemž platbu je možné uskutečnit výhradně online kartou. Objednávka je zpracována okamžitě a prioritně, abychom zajistili dodržení slíbeného času doručení.

Vaprio Wolt Drive je zde, aby změnil způsob, jakým nakupujete online. Už na objednávku nečekejte několik dní – objednejte si své oblíbené produkty dnes a mějte je u sebe za méně než hodinu! Vaše pohodlí a spokojenost jsou naší nejvyšší prioritou, a s Vaprio Wolt Drive jsme připraveni posunout Vaše očekávání na novou úroveň.

Vánoce 2023
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).