Vaprio Premium Coffee - když obyčejná káva nestačí

Vaprio Premium Coffee - když obyčejná káva nestačí

Káva není jen zdrojem kofeinu a nástrojem proti únavě, káva je také nápojem s bohatou historií, specifickou chutí a nezaměnitelným aroma. Vychutnejte si Vaprio Premium Coffee.

Jako velcí milovníci kávy si nedokážeme představit jediný den bez tohoto vynikajícího nápoje, a to jak doma, tak v zahraničí, například na našich častých obchodních cestách, které nás vždy zavedou do různých koutů světa. Obchodní cesty však bývají dlouhé, nudné a na konec také mohou často skončit bez výsledku. A když už to vypadalo, že nás právě jedna taková obchodní cesta čeká, byli jsme na její závěr pohoštěni šálkem vynikající kávy. Ta nás naprosto nadchla svou dokonale vyváženou plnou chutí a silným aroma, byla to perfektní káva, které jsme se nemohli nabažit.

Samozřejmě, že nás hned zajímalo, o jakou kávu se jedná, odkud pochází a kde bychom ji mohli sehnat. Z počátku nás překvapily vyhýbavé odpovědi, až jsme měli pocit, že jde o přísně střežené tajemství. Trocha přemlouvání a smlouvání nám ale nakonec přinesla veškeré informace, které jsme potřebovali. Vraceli jsme se se zcela nečekaným nápadem a se zárodkem něčeho speciální. A přesně tady začala dlouhá cesta Vaprio Premium kávy.

Její jedinečná zrnka se rodí na dvou plantážích a dvou kontinentech, kde tvrdá a usilovná práce místních dává vzniknout lahodnému nápoji s výraznou chutí a ještě výraznějším aroma. Na brazilských kopcích roste nasládlá Arabica, v nižších polohách v Indii pak zase nahořklá Robusta. Náležitá peče s jakou se starají o každý žok plný zrnek kávy a celkově profesionální postupy nás přesvědčily, že tohle je přesně ta káva, kterou chceme nabídnout vám, našim zákazníkům.

Vaprio miluje kvalitní kávu, a proto bychom se s vámi o ní chtěli podělit. Nečekaná souhra náhod a okolností spolu s naší touhou po perfektním šálku kávy, nás dovedla až k této směsi. V ní se ukrývá lahodná brazilská Arabica a lehce nahořklá indická Robusta, vše mistrně vyvážené tak, abyste si z každého typu kávy vychutnali pouze to nejlepší.

Přichystali jsme pro vás ručně vybraná zrna, která byla důkladně upražená k dosažení té nejvyšší kvality pro dokonalý požitek z vynikající kávy. Ta si vás získá už jen svou intenzivní vůní, která vás přesvědčí o její výjimečnosti. S každým douškem si tak užijte plnou chuť a výrazné aroma, jenž se skvěle hodí pro jakoukoliv příležitost.

Ať už se kávou probouzíte, vychutnáváte si ji po obědě, nebo ji připravujete pro důležitou návštěvu, Vaprio prémiová káva je výbornou volbou pro všechny obyčejné i neobyčejné chvíle. Kávu si navíc nejlépe vychutnáte společně s elektronickou cigaretou. Vaprio prémiová káva je pro to přímo stvořená, nemusíte ji tak popíjet samotnou. Plné doušky intenzivní chuti společně s bohatou párou, neodolatelné spojení, které stojí za vyzkoušení.

Dovolená s VaprioPrůvodce výběrem
Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.