Coil Master

Coil Master 521 Plus

  • Doprava zdarma
4,5 na základě 2 hodnocení

Zatímco mini měřičky odporu jsou ideální na cesty, pro domácí použití se hodí něco většího, co vám poskytne ještě větší základnu a stabilitu pro instalaci spirálek do různých DIYDo-It-Yourself, v překladu udělej si sám. Pojem používaný u nastavení vlastní křivky žhavení, nebo u atomizérů, do kterých je potřeba namotat si vlastní spirálku, případně u vlastního míchání e-liquidů. atomizérů. Pro takové případy zde máme 521 Plus Tab od Coil Master. Celý popis

Skladem online
1 899 Kč
+ získáte 94 bodů Více informací

Zatímco mini měřičky odporu jsou ideální na cesty, pro domácí použití se hodí něco většího, co vám poskytne ještě větší základnu a stabilitu pro instalaci spirálek do různých DIYDo-It-Yourself, v překladu udělej si sám. Pojem používaný u nastavení vlastní křivky žhavení, nebo u atomizérů, do kterých je potřeba namotat si vlastní spirálku, případně u vlastního míchání e-liquidů. atomizérů. Pro takové případy zde máme 521 Plus Tab od Coil Master. Velká měřička, která je schopna kromě měření odporu spirálky také rozžhavit, změřit napětí baterie a nabíjet baterie pomocí micro USB portu.

Velká Coil Master měřička plná funkcí nabízí přesné a spolehlivé měření a žhavení spirálek. Měřit můžete již od 0,03Ω a žhavit od 0,1Ω. Potřebovat budete jednu, nebo dvě baterie typu 18650. Ty je možné nabíjet přímo v zařízení pomocí micro USB portu. Zařízení nabízí ochrany proti obrácené polaritě, zkratu a přebití.

Obsah balení a parametry

1x Coil Master 521 Plus Tab
1x část pro měření napětí
2x svorky
1x micro USB kabel

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 130mm x 130mm x 30mm
Měřitelný odpor: 0,03Ω-9,9Ω
Minimální odpor pro žhavení: 0,1Ω
Baterie: 1x / 2x 18650 – není součástí balení
Nabíjení: micro USB port (5V/800mA)
Závit: 510 a odpružený kontakt
Materiál: ABS a zinková slitina
Hmotnost: 290g

Obsah balení a parametry

Baterie

Pro fungování 521 Plus Tab můžete použít jednu nebo dvě baterie typu 18650 s dostatečně vysokým vybíjecím proudem.

Baterie

Měření napětí

Speciální část, kterou je možné k měřičce připevnit slouží k měření napětí baterií.

Měření napětí

Micro USB port

Pro nabíjení baterií je možné využít micro USB port.

Micro USB port
Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
4,5
Průměrné hodnocení tohoto produktu
(90 %)
Hodnotilo 2 uživatelů

Recenze produktu je zpřístupněna pouze registrovanému spotřebiteli, který produkt zakoupil v síti Vaprio. Zveřejňovány jsou všechny oprávněné recenze v plném znění s výjimkou těch, které obsahují vulgární a jiné výrazy odporující dobrým mravům.

Parametry
VýrobceCoil Master
Záruka24 měsíců
Vaprio Premium
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).