Hellvape

Hellvape Hellbeast RDA

  Hellvape přichází s výborně navrženým atomizérem. Čtyři vyvýšené kontakty Vám umožní si Hellbeast RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu. osadit dvěma spirálkami. Celý popis

  Stříbrná
  Stříbrná
  Skladem online
  699 Kč
  + získáte 34 bodů Více informací

  Hellvape přichází s výborně navrženým atomizérem. Čtyři vyvýšené kontakty Vám umožní si Hellbeast RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu. osadit dvěma spirálkami. Atomizér je vybaven inovativně zpracovaným přívodem vzduchu, který je složen z celkem 72 1,2mm otvorů v 15° náklonu. Vzduch tak proudí přímo ke spirálkám. Otáčením horní části atomizéru si navíc můžete přívod zcela přizpůsobit svým potřebám. Uzavřít můžete jednotlivé otvory nebo i řady a dovést volnost potahu k dokonalosti

  Přibalený BF kontakt je skvělou pomůckou pro pohodlné používání RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu.. S 5mm hlubokou základnou lze Hellbeast RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu. hravě plnit se squonker modem přes závit a užívat si tak nerušené vapování bez nutnosti neustálého kapání. Kromě toho v balení najdete také dvě již předmotané spirálky a organickou vatu, pro okamžité osazení atomizéru. Hellbeast RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu. s průměrem 24mm bude skvěle sedě na většině modů. Ergonomický náustek je dostatečně široký pro krásně volný potah a navíc je příjemný v ústech.

  Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.

   

  Obsah balení a parametry

  1x Hellbeast RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu.
  1x BF kontakt
  2x žhavící spirálka Ni80 Fused Clapton 0,37Ω
  2x proužek vaty
  1x nástroj pro zastřižení spirálek
  1x šroubovák
  Balení příslušenství

  Obsah balení a parametry mohou být ještě upřesněny.

  Rozměry: 36,8mm x 24mm
  Spirálky: Dvě
  Doporučený odpor: 0,2Ω
  Squonk: Ano
  Náustek: 810
  Závit: 510

  Obsah balení a parametry

  Konstrukce

  Žádná složitá konstrukce, v jednoduchosti je síla. Základna, tělo, horní část ovládající přívod vzduchu a náustek. Konstrukce Hellbeast RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu. se snadno rozebírá k základně a spirálkám je rychlý přístup.

  Konstrukce

  Základna

  Vysoko postavené kontakty umožňují snadné osazení dvěma spirálkami. Až 5mm hluboká základna je ideální pro velké množství vaty a dostatek e-liquidu.

  Základna

  Přívod vzduchu

  Dohromady 72 otvorů o průměru 1,2mm lze libovolně nastavit a přesně si tak přizpůsobit potah svým potřebám.

  Přívod vzduchu
  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  0,0
  Průměrné hodnocení tohoto produktu
  (0 %)
  Hodnotilo 0 uživatelů

  Recenze produktu je zpřístupněna pouze registrovanému spotřebiteli, který produkt zakoupil v síti Vaprio. Zveřejňovány jsou všechny oprávněné recenze v plném znění s výjimkou těch, které obsahují vulgární a jiné výrazy odporující dobrým mravům.

  Parametry
  VýrobceHellvape
  Záruka24 měsíců
  Průměr clearomizéru24 mm
  BarvaStříbrná
  Squonk centerpinAno
  Počet spirálekDualcoil
  Typ airflowBoční
  Vaprio Premium
  Nahoru

  Důležité informace


  Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

  Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).