Kelly White

Kelly White Sparkling Strawberry (Jahoda a šampaňské) 8mg - Nikotinové sáčky

  • Sleva 29 %

Bílé nikotinové sáčky Kelly White bez tabáku pro rychlé a diskrétní použití. Sladké a šťavnaté jahody v bublinkách osvěžujícího šampaňského vína. Celý popis

8mg
8mg
Skladem online
139 Kč99 Kč
+ získáte 4 body Více informací

Bílé nikotinové sáčky Kelly White bez tabáku pro rychlé a diskrétní použití.

Sladké a šťavnaté jahody v bublinkách osvěžujícího šampaňského vína.

Švédská top kvalita ve stylovém provedení, to jsou bílé slim nikotinové sáčky Kelly White v luxusní krabičce. Módní, moderní a dokonale funkční, tato nikotinová alternativa Vám dodá potřebné množství nikotinu kdykoliv to budete chtít. Díky absenci tabáku a jiných nevhodných aditiv, Kelly White nikotinové sáčky nebarví zuby a dlouhodobě dodávají intenzivní chuť a nikotin.

Nikotinové sáčky jsou moderní a diskrétní alternativou ke kouření, díky které si snadno užijete nikotin v jeho čisté podobě bez nepříjemného zápachu tabákových cigaret. Nikotinové sáčky obsahují pouze samotný nikotin, příchuť, vodu, sladidla, zvlhčovadla a vlákna držící vše pohromadě. Nikotinové sáčky nabízí jedinečný způsob jak si dopřát nikotin kdykoliv a kdekoliv, i tam, kde se nesmí kouřit.

Sáček stačí jednoduše vložit pod horní ret, odkud se nikotin vstřebává. Během pár minut začnete pociťovat jeho účinky.

Obsah balení:
20x Kelly White nikotinový sáček

Obsah balení a parametry mohou být ještě upřesněny.

Parametry:
Hmotnost: 14g
Obsah nikotinu: 8mg/g, 5,6mg/sáček
Rozměr: Slim

Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.

Recenze produktu je zpřístupněna pouze registrovanému spotřebiteli, který produkt zakoupil v síti Vaprio. Zveřejňovány jsou všechny oprávněné recenze v plném znění s výjimkou těch, které obsahují vulgární a jiné výrazy odporující dobrým mravům.

Parametry
VýrobceKelly White
Záruka24 měsíců
Intenzita nikotinu8 mg
Typ příchutěOvocné
IngredienceAlkohol, Jahoda
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).