Valo

VALØ Mint + Juniper (Máta a jalovec) 4mg - Nikotinové sáčky

  • Sleva 27 %

Bílé nikotinové sáčky VALØ bez tabáku pro rychlé a diskrétní použití. Osvěžující chuť chladivé máty s pikantním a lehce kořeněným aroma jalovce s nádechem borůvek a citrusů. Celý popis

4mg
4mg
Skladem online
149 Kč109 Kč
+ získáte 5 bodů Více informací

Bílé nikotinové sáčky VALØ bez tabáku pro rychlé a diskrétní použití.

Osvěžující chuť chladivé máty s pikantním a lehce kořeněným aroma jalovce s nádechem borůvek a citrusů.

Zrozeny ze severského smyslu pro svobodu a dobrodružství, nikotinové sáčky VALØ Vám přesně toto poskytnou. Ve Švédsku vyrobené beztabákové prémiové nikotinové sáčky se vyznačují svou diskrétností díky slim rozměrům, ale také jedinečností v podobě zajímavých a dobrodružných příchutí, které si spolu s nikotinem užijete naplno kdykoliv budete chtít.

Nikotinové sáčky jsou moderní a diskrétní alternativou ke kouření, díky které si snadno užijete nikotin v jeho čisté podobě bez nepříjemného zápachu tabákových cigaret. Nikotinové sáčky obsahují pouze samotný nikotin, příchuť, vodu, sladidla, zvlhčovadla a vlákna držící vše pohromadě. Nikotinové sáčky nabízí jedinečný způsob jak si dopřát nikotin kdykoliv a kdekoliv, i tam, kde se nesmí kouřit.

Sáček stačí jednoduše vložit pod horní ret, odkud se nikotin vstřebává. Během pár minut začnete pociťovat jeho účinky.

Obsah balení:
20x VALØ nikotinový sáček

Obsah balení a parametry mohou být ještě upřesněny.

Parametry:
Obsah nikotinu: 4mg/g
Rozměr: Slim

Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.

Recenze produktu je zpřístupněna pouze registrovanému spotřebiteli, který produkt zakoupil v síti Vaprio. Zveřejňovány jsou všechny oprávněné recenze v plném znění s výjimkou těch, které obsahují vulgární a jiné výrazy odporující dobrým mravům.

Parametry
VýrobceValo
Záruka24 měsíců
Intenzita nikotinu4 mg
Typ příchutěMentolové
IngredienceMáta
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).