Koblihové příchutě

Koblihové příchutě

Jsou sladké, plné těstových, cukrových, ale často i ovocných tónů, koblihy patří mezi vynikající příchutě, které stojí za vyzkoušení.

Tyhle smažené zákusky patří mezi jedny z dominantních a nejoblíbenějších příchutí. Objevují se v mnoha variantách, ale také jako naprostá klasika, kterou je pouze pocukrovaný donut. Díky specifickým těstovým tónům se do nich okamžitě zamilují příznivci dezertových příchuti a díky kombinacím s různým ovocem, jsou ideálním vstupem do světa těstových pochoutek, ke kterým by se milovníci ovoce jinak těžko dostávali.

CHILL PILL - Koblihový popcorn (Tasty mania - Donut popcorn power) příchuť

Příchutě z Malajsie patří k těm nejlepším. Jejich intenzita, zajímavé kombinace a věrnost předloze je řadí mezi velmi vyhledávané. Bezpochyby vás o tom přesvědčí malé koblížky společně s křupavým karamelovým popcornem tvořící silnou kombinaci, kterou ocení jen skutečně znalci.

Příchuť SuperVape - Sladký donut (Donut Sucre Glace)

Pravý a poctivý, dokonale věrné podání bohatě pocukrovaného donutu s plnou těstovou chutí. Silně návyková příchuť lahodně krémové koblihy s pořádnou dávkou cukru.

Čokoládový donut / Chocolate Glaze Doughnut - Příchuť Flavour Art

Prvotřídní těsto a poleva z lahodné čokolády, tahle varianta rozhodně patří mezi nejoblíbenější. V péči italských mistrů Flavour Art se jedná o znamenitou pochoutku, která nesmí chybět milovníkům sladkých příchutí.

Marina Vape Donuts

Není překvapení, že přímo z USA přichází rovnou celá série příchutí zaměřená na koblihy. Donuts od Marina Vape nabízí dokonale vláčné těsto buď s borůvkovým nebo s jahodovým džemem, ale také ve speciální kombinaci s kousky ovocných cereálií.

 

Revolute Classic příchuť - Donut (Donut)

Americká klasika ve francouzském provedení. Donut posypaný štědrou dávkou cukru má výraznou, ale nevtíravou chuť, jejíž příjemné těstové tóny jsou dovedené k dokonalosti.

VapeGear Flavours - Donut s polevou (Glazed Donut)

VapeGear nabízí mnoho vynikajících mixů, ale i jednodruhových lahůdek. Chybět mezi nimi nemůže ani americká smažená pochoutka s otvorem uprostřed. Také od VapeGearu si ji zamilujete, a to nejen díky sladké polevě.

Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím