Otevíráme Zákaznický vape koutek na Praze 1
01.07.2020

Otevíráme Zákaznický vape koutek na Praze 1

Dnes pro vás otevíráme vedle stávající prodejny nový vape koutek, v němž vám rádi vysvětlíme fungování elektronické cigarety a pomůžeme vyřešit případný problém.

Snažíme se vám nabízet to nejlepší ze světa vapingu. Zároveň chceme zlepšovat náš zákaznický servis tak, abyste se k nám vždy rádi vraceli. Proto otevíráme dnes 1. července v pořadí již druhý, VAPRIO Zákaznický vape koutek, tentokrát na naší prodejně v Praze 1, Vladislavova 13.

Ve VAPRIO zákaznickém koutku najdete našeho kolegu – zkušeného vapera a vyškoleného specialistu, který se vám bude vždy rád osobně věnovat a ochotně vám zodpoví všechny vaše dotazy týkající se vapingu. Pomůže také se správným výběrem a údržbou elektronické cigarety, vyřeší případné reklamace.  

Pokud si tedy budete chtít udělat chvilku času a v klidu a pohodlí (například nad šálkem dobré Vaprio kávy) se dozvědět cokoli o vapingu, poradit se o správném výběru vhodné elektronické cigarety, či nechat si odborně opravit nebo reklamovat již zakoupené zboží, je VAPRIO zákaznický koutek určený právě pro vás.

Zákaznický vape koutek ve Vladislavově ulici 13 na Praze 1 je otevřen vždy v pondělí až pátek od 9:00 do 18:00 hodin a je určen všem našim zákazníkům. Je samostatně přístupný přímo z ulice a najdete ho vedle hlavního vchodu do prodejny.

Tel. přímo do Zákaznického vape koutku na Praze 1: 722 904 129

Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).