Přehled způsobů platby

Přehled způsobů platby

Možné způsoby platby za nákup v našem eshopu se liší podle zvolené dopravy a také podle státu doručení. V druhém kroku objednávky si můžete vybrat z aktuálně dostupného způsobu úhrady podle zvolené formy dopravy.

Platby při doručení po ČR

V případě doručení přepravcem na vaši adresu, nebo osobní odběr na výdejních místech (Zásilkovna, Česká pošta) je možné platit dopředu online platební kartou, na dobírku (příplatek 30 Kč), nebo převodem na bankovní účet. V případě platby na účet je potřeba počítat se zdržením objednávky do doby připsání platby na náš účet.

Bankovní účet pro platby v Kč - objednávky s doručením po ČR: 2109682665/2700, variabilní symbol: číslo objednávky

Platby při doručení po SK

V případě doručení přepravcem na vaši adresu na Slovensku je možné platit dopředu online platební kartou, na dobírku (příplatek 1€), nebo převodem na bankovní účet. V případě platby na účet je potřeba počítat se zdržením objednávky do doby připsání platby na náš účet.

Bankovní účet pro platby v € - objednávky s doručením na Slovensko: SK36 1100 0000 0029 4803 8600, variabilní symbol: číslo objednávky

Platby při doručení do jiného státu EU

V případě doručení do jiného státu EU (tedy kromě ČR, SK) je možná pouze platba dopředu prostřednictvím systému PayPal.

Osobní odběr na prodejně

Na všech našich specializovaných prodejnách můžete platit hotově, nebo platební kartou.

Vaprio Premium
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).