Startuje Vaprio.tv
12.06.2019

Startuje Vaprio.tv

Nalaďte si televizi pro všechny fanoušky a uživatele elektronických cigaret. Startuje Vaprio.tv, videoportál věnovaný e-cigaretám a všemu, co k nim patří.

S radostí vám oznamujeme, že Vaprio přichází s jedinečným projektem pro všechny fanoušky a uživatele elektronických cigaret. Právě dnes odstartovalo Vaprio.tv, stránka plná videí o elektronických cigaretách. Nové video na vás bude čekat každý týden, těšit se můžete nejen na zajímavé e-cigarety, vynikající příchutě a e-liquidy, ale také si vysvětlíme základní i pokročilá témata o vapování a problematiku s ním spojenou.

Vaprio.tv vám bude přinášet pravidelnou dávku videí  představující produkty z naší rozmanité nabídky a spoustu dalších zajímavých a užitečných informací. Co jsou to pod systémy? Jakou e-cigaretu do začátku? Nebo v čem se liší nikotinové soli? To a mnohem více vás již brzy čeká na Vaprio.tv.

Kvalitně zpracovaná videa jak po technické, tak obsahové stránce vám nabídnou velké množství užitečných informací ze světa elektronických cigaret. Ať už s e-cigaretami začínáte, nebo máte za sebou roky vapování, čekají na vás tipy a rady, které jistě oceníte, a to nejen při výběru nové e-cigarety. Jednoduše a přehledně se podíváme na vše podstatné, co vás zajímá.

Vaprio.tv vás provede světem vapingu.

Průvodce výběrem
Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím