Výběr čajových příchutí

Výběr čajových příchutí

Výběr vynikajících čajových příchutí různých typů a druhů z celého světa. Francie, Německo, Malajsie a další země nabízí jen to nejlepší.

Výběr příchutí bývá často náročný a zdlouhavý, najít tu správnou není jednoduché. Platí to i v případě, že hledáte něco tak specifického, jako je čajová příchuť. Abychom vám hledání usnadnili, připravili jsme si pro vás přehled čajových příchutí, nejen čistých, ale i ovocných.

Příchuť Vincent - Mátový čaj / Mint tea

Převážně jednoduché příchutě přírodního charakteru ze série Vincent přinášejí zcela unikátní zážitek jen těžko srovnatelný s jinými aromaty. Vyvážený mix zeleného čaje a čerstvých mátových lístků. Lehce trpká čajová příchuť plná osvěžujících tónů.

Zelený čaj / Green Tea - Příchuť Flavour Art

Pouze Flavour Art za dlouhá léta své existence nabízí tak širokou a propracovano nabídku příchutí. Veterán výroby příchutí nejen pro elektronické cigarety. Každá příchuť je dovedena k dokonalosti a pečlivě připravena těmi nejzkušenějšími a nejlepšími mistry. Čistá, nefermentovaná a lehká příchuť zeleného čaje, která vytvoří skvělý základ pro další recepty.

Černý čaj / Black Tea - Příchuť Flavour Art

Italští mistři umí nejen zelený čaj, ale také ten černý. Intenzivní příchuť sušených listů černého čaje. Ideální jako základ pro další recepty.

Detonation Drip - Zelený čaj (Green Tea)

Exploze výrazných a nezaměnitelných chutí německé kvality. Příchuť silného zeleného čaje s příjemně osvěžujícími tóny vás bez pochyby zaujme a navnadí na další Detonation Drip lahůdky.

Broskvový čaj / Tea Peach - příchuť Atmos Lab

Atmos Lab patří mezi jednu z nejvýznamnějších firem v oblasti e-liquidů, bází a příchutí v Řecku. K výrobě svých příchutí používá čistě řecké suroviny té nejvyšší jakosti. Nejinak tomu je i u ideálního letního osvěžení v podobě broskvového čaje. Bohatá chuť překypující broskvovými tóny nemá obdoby.

Maori příchuť - Faì (Zelený čaj s ibiškem)

Na Novém Zélandu se Full Moon nechal inspirovat maorskými domorodci a rozšířil svou nabídku o jedinečné kombinace, mezi kterými najdete i vynikající maorský zelený čaj s osvěžujícími tóny, lehce zjemněný nasládlou příchutí ibišku.

Fuck the rules - Ovocný čaj s rumem (N. 14) - příchuť 20ml

Fuck the Rules přichází s rozmanitou nabídkou klasických, ale také naprosto unikátních příchutí, které budete jen těžko hledat jinde. Přesně to platí o dokonale věrné čajové příchuti s kousky meruněk, banánů a kapkou rumu. Jedinečné aroma s nezaměnitelnou chutí.

CrazyVape příchuť SNAP (Zelený čaj s ananasem)

CrazyVape příchutě se vyznačují výraznými a perfektně vyváženými tóny. Pečlivá výroba probíhá přímo v České republice a použity jsou pouze ty nejlepší a nejkvalitnější suroviny. SNAP přináší klasickou trpkou chuť zeleného čaje vyvažují sladké tóny exotického ananasu. Zapomeňte na broskvový nebo citronový čaj, ananasový je mnohem lepší.

Příchuť Big Mouth FIZZY - Broskev, citron, čaj

Vychutnejte si silná aromata, které budou po namíchání připomínat ty nejlepší prémiové e-liquidy z USA. Jedinečná ovocná spojení v této sérii vytváří příchutě v nápojovém stylu. Příjemný a osvěžující čaj s příchutí broskve a citrónu. To nejlepší pro každodenní vapování.

Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím