Výběr oříškových příchutí podruhé

Výběr oříškových příchutí podruhé

Zatímco v předchozím výběru jsme vám přinesli samotné oříšky nebo jejich směsi, nyní pro vás máme seznam příchutí, kde jsou oříšky součástí složitějších receptů.

Báječné oříškové příchutě si nemusíte užívat pouze samotné, existuje totiž celá řada komplexních a bohatých aromat, které staví na základu oříšků, nebo je využívají k dokreslení plné a jedinečné chuti. Pistáciové makronky, arašídové máslo, tabák s oříšky a mnoho další vynikajících příchutí čeká právě na vás, až je objevíte jejich výjimečnost.

Nutacco - tabáková příchuť Atmos Lab

Řecká kvalita příchutí Atmos Lab je poznat hned při prvním potahu. Pocítíte to i u této silné plnohodnotné tabákové příchuti se suchou a dlouhotrvající ořechovou dochutí. Nutacco se skvěle hodí k alkoholickým nápojům a ihned se z ní jistě stane vaše oblíbená příchuť.

Fuck the rules - Kokos a pistácie (N. 20) - příchuť 20ml

Německá kvalita a preciznost je znát také v oblasti příchutí Fuck the Rules. Ze slunného Karibiku vás přišla zlákat zajímavá příchuť zralého kokosového ořechu a výrazných pistácií.

Bakery DIY - Pistáciová makronka (Ciao Macaroon)

V USA vyrobené Bakery DIY nabízí vynikající sladké příchutě dovedené k dokonalosti. Patří mezi ně i křehké pistáciové makronky s lahodnými vanilkovými tóny se rozplynou na jazyku a naplní vaše chuťové pohárky lahodou chutí.

Egoist příchuť - Lískový oříšek s arašídy (Jesus Juice)

Slovinská lahůdka a prvotřídní prémiová řada příchutí Egoist je plná překvapení. V Jesus Juice na vás čekají zralé lískové oříšky a arašídy, které dávají této příchuti jemnost a sladkou hravost. Ovoce je zde smícháno s jemnou smetanou připravenou z čerstvého mléka a vanilky.

Egoist příchuť - Banán s arašídy (Grand Reserve)

Krémová vanilka skvěle doplňující jemnou banánovou příchuť a pražené arašídy, je další trefou do černého slovinských mistrů Egoist.

Egoist příchuť - Kokos a mandle (White Castle)

To nejlepší z nejlepších a prvotřídní lahůdka, White Castle má nezastupitelné místo v Egoist nabídce. Výborný kokosový krém s praženými mandlemi, bourbonskou vanilkou a kapkou prémiové whiskey.

Egoist příchuť - Kokos a mandle (White Castle)

Na cestě na centrálu, Očekáváme 23.10.2019

Angel flavors - Arašídové máslo a cannoli (Holy Peanut)

Andělské příchutě jsou sérií od Egoist Flavors. Jednoduché názvy skrývají velmi povedené a komplexní aromata, na jaké jsme od tohoto výrobce zvyklí. Krémovité cannoli povznáší arašídové máslo na zcela novou lahodnou úroveň. Arašídové máslo, vanilka a cannoli jsou dohromady naprosto dokonalé.

Příchuť Clouds of Lolo - Pistácie s krémem (Pistachio)

Z Francie přichází velké množství vynikajících pochoutek, patří mezi ně i Clouds of Lolo. Jedna z z jejich populárních příchutí nabízí sladkou a plnou chuť. Vše totiž krásně doplňuje vanilkový krém. Vzniká tak jedinečné aroma, které si jistě zamilujete.

Příchuť Clouds of Lolo - Ruský dort (Mikaloff)

Dort z rozdrcených mandlí a lískových oříšků mezi pralinkovým krémem. Jejichh bílá barva evokuje zasněžené ruské pláně. Výborná volba pro milovníky sladkých a oříškových příchutí. Další z luxusních lahůdek Clouds of Lolo.

Greedy Scrach (oříšek, pralinka, sušenka) - Revolute High-End příchuť

Opět Francie a znovu prvotřídní kvalita, Revolute High-End je příchuť, která nesmí chybět ve sbírce milovníků sladkých e-liquidů. Božské spojení lískového oříšku, pralinek a máslových sušenek zasáhne vaše chuťové pohárky jako blesk z čistého nebe.

Neo Clouds - Pistáciový pudink (Naughty Treats) příchuť

Příchuť ze série Neo Clouds od německých BigVape přichází s k dokonalosti dovedeným pudinkovým základem, ten nabízí mnohem více než obyčejné pudinky. Užijte si nevšední pistáciový krém, který z této příchutě vytváří skutečně jedinečný kousek.

Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím