Příchuť Adam´s Vape v Shake and Vape balení určená pro namíchání vlastního e-liquidu.
Výrazná tabáková vůně s jasně rozpoznatelnými tóny zralé švestky dává hned najevo, že nejde o běžnou kombinaci. Chuť začíná silným, přirozeným tabákovým základem, do kterého se postupně zakulacuje plná a krásně vyzrálá švestka. Ta zůstává na patře ještě dlouho po výdechu a dodává příchuti osobitý charakter. Ovocná složka není sladká ani vtíravá – naopak působí přirozeně, lehce sušeně a elegantně. Závěr doprovází jemně uzený tabákový ocásek podtrhující komplexnost celého profilu. Tenhle typ příchuti Vás možná překvapí, ale pak už nepustí. Samozřejmostí je použití atestovaného macerátu pravých amerických tabáků nejvyšší kvality.
Adam´s Vape – True Tobacco je prémiová tabáková řada Shake & Vape příchutí určená pro náročné vapery, kteří hledají skutečně autentický tabákový zážitek bez kompromisů. Základem série je atestovaná macerátová směs pravých amerických tabáků nejvyšší kvality přinášející plnou, přirozenou a vrstevnatou chuť s typickou hloubkou a dlouhým dozvukem. Jemně sladké ovocné akcenty v podobě třešně nebo švestky zde nehrají hlavní roli, ale citlivě doplňují tabákový charakter a dodávají příchutím eleganci a lehký twist. True Tobacco není o sladkosti ani ovocných tónech – tahle příchuť je o poctivém tabáku, jeho struktuře a přirozené chuti, ideální pro klidné večerní vapování i soustředěné vapování během dne.
Za značkou Adam´s Vape stojí český výrobce s dlouholetými zkušenostmi, který patří mezi stálice tuzemské vape scény. Výroba probíhá v České republice za přísně kontrolovaných podmínek s důrazem na kvalitu použitých surovin, precizní míchání a stabilní výsledky napříč jednotlivými šaržemi. Adam´s Vape dbá na bezpečnost, čistotu a dodržování všech platných norem a standardů, což se odráží nejen ve výsledné chuti, ale i v celkové kvalitě příchutí. Řada True Tobacco tak kombinuje kreativní receptury, poctivou českou výrobu a důraz na detail, díky čemuž nabízí mimořádný výsledný produkt.
Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.
Parametry:
Doporučená doba zrání: 10 dní
10ml příchutě v 60ml lahvičce.