Advken

Advken Ziggs RDTA

  5,0 na základě 2 hodnocení

  S průměrem 24mm přichází poměrně malé RDTARebuildable Dripping Tank Atomizer, tedy atomizér pro namotávání vlastní spirálky, který je vybaven tankem a zároveň umožňuje kapání e-liquidu. od Advken, které se svou jednoduchou základnou nabízí snadnou instalaci dvou spirálek. Tři otvory naproti každé spirálce přivádí vzduch z boku, otáčením horní části atomizéru je možné vzduch nastavit podle potřeb. Celý popis

  Stříbrná
  Stříbrná
  Skladem online
  999 Kč
  + získáte 49 bodů Více informací

  S průměrem 24mm přichází poměrně malé RDTARebuildable Dripping Tank Atomizer, tedy atomizér pro namotávání vlastní spirálky, který je vybaven tankem a zároveň umožňuje kapání e-liquidu. od Advken, které se svou jednoduchou základnou nabízí snadnou instalaci dvou spirálek. Tři otvory naproti každé spirálce přivádí vzduch z boku, otáčením horní části atomizéru je možné vzduch nastavit podle potřeb. Vzhledem k tomu, že jsou spirálky umístěny přímo pod náustkem, užijete si čistou chuť e-liquidu. Ziggs RDTARebuildable Dripping Tank Atomizer, tedy atomizér pro namotávání vlastní spirálky, který je vybaven tankem a zároveň umožňuje kapání e-liquidu. má nízký a hlavně široký 810 (Goon) náustek vyrobený z Ultemu, který je velmi příjemný do úst.  

  Jednoduchá konstrukce poskytuje rychlý přístup k základně a bezproblémové rozložení atomizéru na jednotlivé díly. Kontakty jsou dostatečně široké i pro větší clapton spirálky. Šikovné je také zpracování otevřených kanálku pro umístění vaty. Základna má vnitřní závit, do kterého se šroubuje tělo. Ty v balení naleznete hned tři. Vybírat můžete mezi kovovým, PC a PEI (Ultem) tělem. Všechny mají objem až 2,5ml.

  Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.
   

  Obsah balení a parametry

  1x Ziggs RDTARebuildable Dripping Tank Atomizer, tedy atomizér pro namotávání vlastní spirálky, který je vybaven tankem a zároveň umožňuje kapání e-liquidu.
  1x PEI tělo
  1x PC tělo
  1x Doctor Coil šroubovák
  Příslušenství

  Obsah balení může být ještě upřesněn.

  Rozměry: 26mm x 24mm (bez náustku)
  Objem: 2,5ml
  Spirálky: Dvě
  Závit: 510
  Náustek: 810 (Goon)

  Obsah balení a parametry

  Konstrukce

  Kvalitní snadno rozebíratelná konstrukce atomizéru umožňuje výměnu těla, v balení naleznete hned tři. Pozlacený kontakt zajišťuje skvělou vodivost a 810 (Goon) náustek je možné vyměnit za jiný.

  Konstrukce

  Základna

  Jednoduše zpracovaná základna se dvěma kontakty pro dvě spirálky. Široké kontakty bez problému vezmou clapton spirálky a otevřené kanálky pojmou dostatek vaty pro pohodové vapování.

  Základna

  Přívod vzduchu

  Boční nastavitelné otvory přivádějí vzduch přímo ke spirálkám. Malá komora a umístění spirálek těsně pod náustkem zajistí skvělé podání chuti e-liquidu.

  Přívod vzduchu
  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  5,0
  Průměrné hodnocení tohoto produktu
  (100 %)
  Hodnotilo 2 uživatelů

  Recenze produktu je zpřístupněna pouze registrovanému spotřebiteli, který produkt zakoupil v síti Vaprio. Zveřejňovány jsou všechny oprávněné recenze v plném znění s výjimkou těch, které obsahují vulgární a jiné výrazy odporující dobrým mravům.

  Parametry
  VýrobceAdvken
  Záruka24 měsíců
  Průměr clearomizéru24 mm
  Objem tanku3 ml *
  BarvaStříbrná
  Počet spirálekSinglecoil
  Typ airflowBoční
  * Tento výrobek je určený pro náplně bez obsahu nikotinu.!
  Vaprio Premium
  Nahoru

  Důležité informace


  Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

  Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).