Helwit

Helwit Cola (Kola) 7mg - Nikotinové sáčky

  • Sleva 20 %
5,0 na základě 1 hodnocení

Bílé nikotinové sáčky Helwit bez tabáku pro rychlé a diskrétní použití. Sladká, svěží a příjemně aromatická s lehce karamelovým podtónem. Celý popis

7mg
7mg
Skladem online
149 Kč119 Kč
+ získáte 5 bodů Více informací

Bílé nikotinové sáčky Helwit bez tabáku pro rychlé a diskrétní použití.

Sladká, svěží a příjemně aromatická s lehce karamelovým podtónem.

Ve Švédsku vyrobené nikotinové sáčky série Helwit značky Yoik se vyznačují delší dobou působení. Zatímco běžné sáčky se používají 30-40 minut, Helwit je možné užívat i déle a stále budou poskytovat čistou chuť a dostatečné množství nikotinu. Uvnitř najdete kvalitní farmaceutický nikotin, který se rychleji absorbuje a dodává jemnou chuť.

Nikotinové sáčky jsou moderní a diskrétní alternativou ke kouření, díky které si snadno užijete nikotin v jeho čisté podobě bez nepříjemného zápachu tabákových cigaret. Nikotinové sáčky obsahují pouze samotný nikotin, příchuť, vodu, sladidla, zvlhčovadla a vlákna držící vše pohromadě. Nikotinové sáčky nabízí jedinečný způsob jak si dopřát nikotin kdykoliv a kdekoliv, i tam, kde se nesmí kouřit.

Sáček stačí jednoduše vložit pod horní ret, odkud se nikotin vstřebává. Během pár minut začnete pociťovat jeho účinky.

Obsah balení:
20x Helwit nikotinový sáček

Obsah balení a parametry mohou být ještě upřesněny.

Parametry:
Hmotnost: 10g
Obsah nikotinu: 7mg/g, 3,5mg/sáček
Rozměr: Slim

Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
5,0
Průměrné hodnocení tohoto produktu
(100 %)
Hodnotilo 1 uživatelů

Recenze produktu je zpřístupněna pouze registrovanému spotřebiteli, který produkt zakoupil v síti Vaprio. Zveřejňovány jsou všechny oprávněné recenze v plném znění s výjimkou těch, které obsahují vulgární a jiné výrazy odporující dobrým mravům.

Parametry
VýrobceHelwit
Záruka24 měsíců
Intenzita nikotinu7 mg
Typ příchutěNápojové
IngredienceCola, Karamel
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).