Krome

Krome RDA

  4,8 na základě 4 hodnocení

  Modelová řada Krome od vyhlášené francouzské značky J Well přichází s celou řadou špičkových produktů, mezi které patří i toto RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu.. To bylo speciálně navrženo pro maximální chuťový požitek. Celý popis

  Zlatá
  Zlatá
  Skladem online
  999 Kč
  + získáte 49 bodů Více informací

  Modelová řada Krome od vyhlášené francouzské značky J Well přichází s celou řadou špičkových produktů, mezi které patří i toto RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu.. To bylo speciálně navrženo pro maximální chuťový požitek. Uvnitř atomizéru je tomu vše uzpůsobeno. Základna, přívody vzduchu i tělo vám zajistí, že si s Krome RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu. užijete prvotřídní chuť, ale také bohaté mraky páry. O ty se starají otvory vedoucí vzduch pod žhavící spirálku, kde se dokonale promísí s vytvořenou párou. Krome RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu. využívá široký 810 náustek, který v kombinaci se čtyřmi přívody vzduchu umožní krásně volný potah.

  Hluboká a pro jednu žhavící spirálku navržená základna má v průměru 24mm. Široké pozlacené kontakty jsou ve stylu svorek utažených dvěma šroubky, což umožňuje snadnou a rychlou instalaci až 3mm spirálky. Hloubka základny se pozitivně projeví především v množství vaty, které do Krome RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu. můžete vložit. S atomizérem navíc také dostanete speciální BF kontakt pro využití se squonk mody. Odpadá tak nutnost dokapávat e-liquid přes náustek, plnit můžete pohodlně spodem přes závit.

  Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.

   

  Obsah balení a parametry

  1x J Well Krome RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu.
  Náhradní součástky

  Obsah balení může být ještě upřesněn.

  Průměr: 24mm
  Spirálky: Jedna
  Squonk: Ano
  Závit: 510
  Náustek: 810

  Obsah balení a parametry

  Základna

  Chytře navržená základna se svorkovými kontakty pro jednu žhavící spirálku umožňuje snadné usazení i vložení vaty. Je kompatibilní s BF kontaktem je dostatečně hluboká, aby se předešlo nechtěnému přeplnění.

  Základna
  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  4,8
  Průměrné hodnocení tohoto produktu
  (96 %)
  Hodnotilo 4 uživatelů

  Recenze produktu je zpřístupněna pouze registrovanému spotřebiteli, který produkt zakoupil v síti Vaprio. Zveřejňovány jsou všechny oprávněné recenze v plném znění s výjimkou těch, které obsahují vulgární a jiné výrazy odporující dobrým mravům.

  Parametry
  VýrobceKrome
  Záruka24 měsíců
  BarvaZlatá
  Způsob použitíDL
  Šířka / průměr24 mm
  Počet spirálek1
  Nahoru

  Důležité informace


  Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

  Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).