WISMEC

WISMEC Luxotic NC 250W 20700 sada s Guillotine V2

  • Akční nabídka
  • Sleva 49 %
3,0 na základě 1 hodnocení

Pro obrovský výkon nepotřebujete složité režimy, displej a mod plný funkcí. Jak dokazuje Luxotic NC mod od Wismec, stačit vám budou dvě baterie 20700 (nejsou součástí balení) s dostatečně vysokým vybíjecím proudem a jednoduchý potenciometr, kterým si snadno nastavíte výstupní napětí. Celý popis

Green Resin
Green Resin
Skladem online
1 749 Kč899 Kč
+ získáte 44 bodů Více informací

Pro obrovský výkon nepotřebujete složité režimy, displej a mod plný funkcí. Jak dokazuje Luxotic NC mod od Wismec, stačit vám budou dvě baterie 20700 (nejsou součástí balení) s dostatečně vysokým vybíjecím proudem a jednoduchý potenciometr, kterým si snadno nastavíte výstupní napětí. Luxotic NC kromě toho nabízí i možnost přepnutí baterií do paralelního, nebo sériového zapojení. Už je tak na vás, jestli spíš preferujete delší výdrž, nebo nespoutaný výkon dvou baterií.

Na rozdíl od čistokrevného mechanického modu se u Luxotic NC můžete spolehnout na řadu šikovných ochran, které zabezpečí každodenní používání. Ochrání vás proti zkratu, vaše baterie se nepodbijí a má i teplotní ochranu. Pro využití kapacity obou baterií, případně plného výstupního napětí stačí jednoduše přepnout spínačem v horní části modu.

Součástí sady je také malý kapací atomizér Guilotine V2. Určený je pro dvě spirálky, průměr 24mm je možné zvětšit na 25,5mm pomocí dekoračního kroužku a v balení naleznete také dva různé náustky. Prostorná základna poskytuje dostatek místa pro dvě velké clapton spirálky. Spodní zkosený přívod vzduchu je nastavitelný a pouhým otočením těla atomizéru jej změníte na horní přívod.

Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.

Pro správné a bezpečné používání doporučujeme zvolit dvě stejné a stejně staré baterie.


Obsah balení a parametry

1x Luxotic NC Mod
1x Guillotine V2 RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu.
2x adaptér pro 18650 baterii
1x náustek
2x předmotaná clapton spirálka 0,28Ω
1x organická vata
Náhradní součástky

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 96,2mm x 54,5mm x 26,6mm
Výstupní výkon: max. 250W
Nastavitelní napětí: 1V-8V (v sériovém režimu)
Podporované režimy: Paralelní a sériový
Podporovaný odpor: 0,1Ω-3Ω
Baterie: 2x 20700 / 18650 (alespoň 25A) – nejsou součástí balení
Nabíjení: externí
Závit: 510 a odpružený kontakt

Rozměry: 34,8mm x 24mm
Spirálky: Dvě
Squonk: Ano
Závit: 510
Náustek: 810 (Goon)

Obsah balení a parametry

Baterie

Po vysunutí spodního krytu poskytuje Luxotic NC snadný přístup k místu pro dvě baterie. Používat můžete jak novější typ 20700, tak společně s adaptérem také klasické baterie 18650.

Baterie

Režimy

Luxotic NC sice nedisponuje displejem nebo běžnými režimy, ale nabízí praktické přepínání mezi paralelním a sériovým zapojením baterií. Ať už využijete plnou kapacitou obou baterií, nebo maximální výstupní napětí, přepnutí mezi těmito režimy nebylo nikdy snazší.

Režimy

Nastavení napětí

V rámci sériového zapojení navíc můžete nastavit výstupní napětí pomocí jednoduchého potenciometru. V rozsahu 1V-8V si každý najde to svoje ideální nastavení.

Nastavení napětí

Nabíjení

Baterie je potřeba nabíjet v externí nabíječce.

Nabíjení

Guillotine V2 RDA

Kvalitní konstrukce z nerezové oceli, snadné rozložení na jednotlivé díly a kompatibilita s Goon náustky. Guillotine V2 je skvělým atomizérem pro pořádné mraky i skvělou chuť.

Guillotine V2 RDA

Základna

Jednoduchá základna s dostatek místa pro velké spirálky a velké množství vaty. Spirálky jsou posazeny přímo nad spodními přívody vzduchu pro dosažení perfektního podání chuti.

Základna

Přívody vzduchu

Spodní otvory přivádí vzduch přímo pod spirálky. Po otočení těla atomizéru je však možné využít také horní přívody vzduchu.

Přívody vzduchu
Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
3,0
Průměrné hodnocení tohoto produktu
(60 %)
Hodnotilo 1 uživatelů

Recenze produktu je zpřístupněna pouze registrovanému spotřebiteli, který produkt zakoupil v síti Vaprio. Zveřejňovány jsou všechny oprávněné recenze v plném znění s výjimkou těch, které obsahují vulgární a jiné výrazy odporující dobrým mravům.

Parametry
VýrobceWISMEC
Záruka24 měsíců
BarvaZelená
Způsob použitíDL
Typ baterie18650, 20700
Vaprio Premium
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).