49
2199
Ostatní filtry

WISMEC

Zobrazit všechny značky
V porovnání s ostatními značkami, Wismec patří mezi mladší firmy, které však velmi rychle a významně promluvili do dění na trhu s elektronickými cigaretami. Stačilo několik modelů a řad, z nichž se během chvilky staly bestsellery a Wismec se okamžitě posunul mezi přední výrobce určující směr celého odvětví.

První úspěchy s mody Presa byly pouhou předzvěstí, co bude následovat, až dvorní designér Wismecu, Američan Jay Bo, přijde s kultovním modem na tři baterie Reuleaux. První luxusní verze s DNA čipem byla následována dostupnějším RX200 modelem, RX200S a univerzálním RX2/3. Nově se také začíná objevovat série modů a e-cigaret Sinuous od stejnojmenného designéra. Středně výkonná P80, pro dvě baterie určený Predator P228, pen style SW a s integrovanou baterií FJ200. Rozmanitá série, ze které si vybere každý.

Na rozdíl od podobných společností, Wismec je všestranný a nabízí jak mechanické mody jako Noisy Cricket, RDA IndeRemix a RTA Cylin, tak klasické regulovatelné mody mnoha rozměrů, různých parametrů a jednoduché e-cigarety v pen stylu.
Nalezeno produktů
Průvodce výběrem
Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.