Věrnostní systém pro zákazníky Vaprio.cz

Jste našimi pravidelnými zákazníky? Pak pro Vás máme skvělé odměny - za své nákupy v našem obchodě získáte body, které si pak změníte za zboží, jež si můžete vzít naprosto zdarma! Věrnostní zákaznický systém funguje zvlášť pro internetový obchod a samostatně pro prodejny, pro více informací zvolte, jakým způsobem u nás nakupujete:

Věrnostní systém na E-shopu

Pro účast v tomto věrnostním programu musíte být registrováni v našem internetovém obchodě.

Body ke svému účtu v našem eshopu získáváte pouze za objednávky zasílané doručovatelskou společností (Česká pošta, PPL, aj.) a neplatí pro objednávky s osobním odběrem na prodejnách. Při formě osobního odběru můžete využívat našeho věrnostního systému pro prodejny. Přehled odměn, které si následně můžete směnit za nasbírané body, najdete zde. Všechny odměny můžete čerpat opět pouze při objednávkách skrz eshop poštou / PPL, tedy nikoli na prodejnách.

  1. Při nákupu v našem eshopu se zdarma zaregistrujte.
  2. Při vytváření každé objednávky se nezapomeňte ke svému účtu přihlásit, abyste získali body. Ty jsou vám vždy přičteny automaticky poté, co je objednávka kompletně uhrazená, a to za každých 20 Kč získáte jeden bod.
  3. Body můžete kdykoli směnit za vouchery, aktuální přehled dostupných odměn najdete zde.

Počet bodů si můžete kdykoli zkontrolovat při přihlášení ve správě Vašeho účtu. Vaši odměnu si můžete vybrat kdykoli poté, co naspoříte požadovaný počet bodů pro výběr některé z odměn. Zákaznické body jsou Vám přičteny až poté, co je objednávka plně uhrazena. V případě úhrady kartou online je to obvykle okamžitě, při platbě na účet až po přičtení kompletní ceny za objednávku na náš účet. U objednávek zaslaných na dobírku Vám budou body přičteny až několik dnů poté co zásilku převezmete a uhradíte. Počet bodů se počítá z celé částky objednávky, a to včetně ceny za poštovné / platbu. Jakmile si zakoupíte za své body jakoukoli odměnu, nelze tento krok již nijak vrátit zpět.

Věrnostní systém platí od 1.10.2012, vyhrazujeme si právo na změnu podmínek tohoto systému odměn. V tomto případě budou změny prezentovány na našem webu a především na této stránce minimálně 30 dnů předtím, než začnou platit.

Registruj se
Vyber si zboží
Zaplať
Doprava a převzetí
Získáš body
Body
Směň
Za voucher na další zboží
Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím