Alkoholové příchutě

Alkoholové příchutě

Ovocné, koláčové, příchutě do elektronických cigaret jsou opravdu rozmanité, vychutnat si můžete dokonce alkoholové.

Nepříznivých účinků se však bát nemusíte, nebude vám špatně, ani vás nebude bolet hlava, jen si vychutnáte skvělé a netradiční příchutě s výraznými tóny.

Vybrali jsme pro vás hned několik rumů, absintů a nějakou tu whisky. S nimi si užijete tu pravou a kvalitní alkoholovou chuť.

Whisky / Whiskey - Příchuť Flavour Art

Zemitá, věrná příchuť whisky s náznakem rašeliny od italských mistrů z Flavour Art.

Jamajský rum / Jamaica Special - Příchuť Flavour Art

Tenhle Jamajský rum je opravdu speciální a ideální pro míchání s dalšími příchutěmi. Připravte si ovoce, sušenku, Vídeňský krém nebo kávu, s tím vším si Jamajský rum vychutnáte naplno.

Příchuť Cirkus - Červený absint / Red Absinthe

Dokonalé spojení chutí. Absint a červené bobule přichází s výraznými tóny a chladivou mentolovou tečkou.

Příchuť Cirkus - Jablkový absinth / Apple Absinthe

Nemáte rádi červené bobule, zkus jablka v kombinaci s absintem. Překvapivě skvěle se doplňující kombinace, která osvěží i díky příjemně chladivému mentolu.

Příchuť Clouds of Lolo - Ananasový dort s rumem (Gaius)

Rum si nemusíte vychutnávat samotný, co třeba ve vynikajícím piškotovém dortu s kousky ananasu. Tahle příchuť je naprosto podmaňující.

Fuck the rules - Ovocný čaj s rumem (N. 14) - příchuť 20ml

Kapka rumu v čaji pro zahřátí neuškodí. V německé řadě Fuck the Rules si vychutnáte úžasný ovocný čaj s lehkým rumovým nádechem.

Melipona - příchuť T-Juice

Britská příchuť, tahitská vanilka a madagaskarský bourbon. Ingredience z celého světa dávají dohromady lahodnou příchuť.

Melipona - příchuť T-Juice

Skladem online

Absolum (jablko, citron, absinth) - Revolute High-End příchuť

A ještě jednou absint, tentokrát ve spojení s jablky a citrusovými plody. Ovocná a svěží příchuť pro případy, kdy nevíte, na co máte chuť.

Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím