69
1999
Ostatní filtry

Vaporesso

Zobrazit všechny značky
Pod pomyslými křídly dlouholetého předního výrobce veškerých součástí elektronických cigaret Smoore vzikla značka Vaporesso. Osobité produkty, inovativní design, konstrukce i funkce zaručili okamžitý útok na přední příčky trhu s e-cigaretami. Jako první se objevil jedinečně tvarovaný Target mod, brzy následovaný vylepšenou verzí a elektronickou cigaretou Guardian One v pen stylu.

Poté se už rozjela série Tarot, ve které Vaporesso představilo OMNI čip. Funkcemi nabitá elektronika předčila konkurenci a její aktuální verze stále patří mezi to nejlepší v dané kategorii. Skvěle tak doplňuje krásné a konstrukčně vydařené mody. Na své si ale nepřijdou jen pokročilí, ale také začítečníci, pro které si Vaporesso připravilo Veco řadu. Jednoduché e-cigarety v pen stylu určené pro přímé potahování do plic.

Výraznou stopu zanechali také se svými žhavícími hlavami. Stali se hlavními producenty keramických hlav. Větší CCELL hlavy následovány menšími EUC hlavami adoptovaly speciální keramickou výplň namísto klasické organické vaty a přináší tak výraznější chuť.

V současné době se hlavní modelovou řadou stal Revenger. Moderní vzhled, vysoký výkon, větší verze na dvě baterie i menší s baterií integrovanou, Revenger je ve spojení s nízkoodporovým NRG tankem perfektní sadou pro přímé potahování do plic a pro velké mraky páry.
Nalezeno produktů
Průvodce výběrem
Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.