Elektronické cigarety s přibalenou baterií

Elektronické cigarety s přibalenou baterií

Vyměnitelné baterie obvykle nebývají součástí balení, našli jsme však pro vás několik sad, ve kterých baterie najdete.

Sady elektronických cigaret obsahují různé příslušenství, od tanků, přes žhavící hlavy až po náhradní díly. Co v nich však téměř nikdy nenajdete, je e-liquid, ten je potřeba si dokoupit na míru. V naprosté většině případů chybí také baterie, kterou si můžeme dokoupit dle svých potřeb, případně už nějakou máme. Najdou se však i takové sady, které baterie obsahují a jediné, co tak zbývá dokoupit, je zmíněná náplň.

Pojďme se podívat, u kterých sad už si nemusíte lámat hlavu s tím, jakou baterii dokoupit.

Innokin OCEANUS iSub VE - včetně baterií 20700 - 3000mAh

Innokin se vždy soustředil především na bezpečnost a kvalitu svých produktů. Často tak přicházel s mody s integrovanou baterií. Nyní se však představuje novinka na výměnné baterie, a ne jen tak na ledajaké baterie, ale na nové výkonné 20700 baterie. Oceanus využívá jednu baterii typu 20700 a je schopen dodat až 110W. Tou největší výhodou této sady je však to, že baterie je součástí balení, a to ne jedna, ale hned dvě.

Joyetech ESPION Solo 21700 80W s ProCore Air + baterie

V rámci svého desátého výročí si pro nás Joyetech připravil skutečně skvělou limitovanou edici. ESPION Solo, mod určený pro jednu baterii, zvládne s adaptérem jak klasickou baterii 18650, tak nejnovější typ 21700. Ten je zároveň součástí balení. S kapacitou 4000mAh a vybíjecím proudem 30A perfektně ESPION Solo doplňuje a vy nemusíte hledat vhodnou baterii. Není to jen špičkové zpracování modu z kvalitních materiálů, které ne vás čeká, ale také moderní dotykový displej, celá škála funkcí a vynikající nízkoodporový tank ProCore Air.

IJOY Captain X3 324W 20700 TC sada vč. baterií

Captain opět posouvá výkonné mody novým směrem. IJOY totiž přichází s jedním z prvních modů pro tři baterie typu 20700. To vám nejen umožní si užít pořádný výkon v podobě 324W, ale také dlouhou výdrž na jedno nabití. Kromě vysokého vybíjecího proudu totiž baterie 20700 poskytují také skvělou kapacitu 3000mAh a co víc, jsou již součástí sady, takže si nemusíte dělat starosti s tím, jaké si pořídit. Captain X3 je tak skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí dosáhnout obrovských mraků.

IJOY GENIE PD270 234W s Captain S TC a 20700 baterií - 6000mAh

Kvalitně zpracovaný mod, výkonný tank a dvě baterie s pořádnou výdrží. To je IJOY Genie PD270 sada. Skvělá kompletní sada, která nabízí mod s výkonem 234W, velký přehledný displej a intuitivní ovládání. Dále pak vynikající nízkoodporový tank pro přímé potahování do plic a k tomu dvě špičkové baterie nejen s vysokým vybíjecím proudem, ale také se solidní kapacitou. Genie PD270 je dokonalou sadou, se kterou snadno dosáhnete pořádných mraků páry a věrné chuti e-liquidu.

Joyetech ESPION Infinite 230W TC sada s ProCore Conquer + baterie

Již dlouho nejsou elektronické cigarety pouze přístrojem pro vapování, ale čím dál tím více se stávají módním a především stylovým doplňkem, jenž může každý obdivovat. Přesně touto cestou se vydává také všemi barvami hrající novinky Espion Infinite od Joyetechu. Velký přední panel není vyplněn displejem, ale programovatelnými LED diodami, se kterými rozehrajete skutečně zářivou show. A to není vše! Právě přední panel je navržen ve stylu takzvaného nekonečného zrcadla, což vyvolává skutečně nádherný efekt. Espion Infinite je nádherným zařízením s celou řadou originálních prvků.

Eleaf iStick Pico 21700 100W sada s Ello + baterie

Ve své tradiční podobě se vrací jedna z nejoblíbenějších elektronických cigaret. iStick Pico od Eleaf sice trochu narostlo, ale je to jedině dobře. Díky tomu se do něj vejde nejnovější typ baterie 21700, který nabízí delší výdrž na jedno nabití a podporuje vyšší výkon. Zvětšilo se také místo kolem závitu, nyní si užijete i větší atomizéry o průměru do 25mm. Stále se však jedná o staré dobré Pico, které je až překvapivě malé, velice příjemně se drží a bez problému jej tak s sebou vezmete kamkoliv.

IJOY ELITE PS2170 100W TC sada – 3750mAh

Sérii modů IJOY pro dvě baterie začínají doplňovat zařízení pro baterii jednu. Nižší výkony a menší rozměry však nic neubírají na kvalitě, s jakou si IJOY vybudovalo silné postavení na trhu. A jak už bývá u této značky zvykem, součástí sady je kromě obvyklých položek také baterie. V tomto případě se jedná o nový typ 21700 se skvělou kapacitou 3750mAh. Čeká vás tak dlouhá výdrž na jedno nabití a díky vysokému vybíjecímu proudu také pořádný výkon.

  • 3 varianty

IJOY ELITE PS2170 100W TC sada - 3750mAh

Skladem online
Průvodce výběrem
Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím