Představujeme NS-Pod

Představujeme NS-Pod

Nejjednodušší pod systém. NS-Pod přichází s přednaplněnými pody, které do baterie jednoduše zasunete a můžete okamžitě vapovat.

Pod systémy patří mezi hit poslední doby a jsou ideálním zařízením pro kuřáky, kteří hledají lepší alternativu za klasické cigarety. Pro skutečně bezstarostnou zkušenost s e-cigaretou nevyžadující téměř žádnou údržbu nabízíme NS-Pod – elektronickou cigaretu s předplněnými pody.

Co to je?

NS-Pod patří mezi takzvané pod systémy, což je jednoduchá elektronická cigareta, která nevyžaduje žádné komplikované nastavování, její používání je snadné a je ideální pro naprosté začátečníky. Jediné, o co je potřeba se starat, je nabíjení a doplňování náplně. A právě doplňování náplně u NS-Pod s již předplněnými pody odpadá.

Jak to vypadá

Lehká kovová konstrukce je díky matnému povrchu velice příjemná do ruky. NS-Pod se pohodlně drží a hlavně se dá uložit téměř kamkoliv. Bez problému jej tak můžete mít v kapse nebo tašce, aniž by zabíral příliš místa. Šikovný výřez v tělu baterie nabízí přehled nad zbývajícím stavem náplně v podu.

Jak to funguje

Jednodušší už to být nemůže. Vše potřebné je uvnitř podu, tedy plastové nádržky, která zároveň slouží jako náustek a obsahuje nejen žhavící spirálku společně s vatou, ale také e-liquid. Takto předplněný a připravený pod stačí zasunout do NS-Pod baterie a můžete začít vapovat. Žádné zakapávání, žádné čekání, NS-Pod je připraven k okamžitému použití.

Nepotřebujete ani držet tlačítko, NS-Pod má automatické žhavení a jakmile začnete z náustku potahovat, vytvoříte se pára, kterou vdechnete. Kapacita baterie 380mAh vydrží překvapivě dlouho a díky micro USB portu je velice rychle nabitá. K dispozici je vám také praktický barevný LED indikátor informující o zbývající kapacitě baterie. A co když se spirálka a vata opotřebují, nebo když dojde náplň? V takovém případě nemusíte nic rozebírat, ani náplň doplňovat, stačí vyměnit celý pod a můžete pokračovat ve vapování.

Závěrem

Nevyhovují vám tabákové alternativy, přemýšlíte o elektronické cigaretě, ale zatím vás odrazovala údržba s nimi spojená? NS-Pod pro vás bude výbornou volbou. Baterii stačí nabít, pod vyměnit a můžete vapovat ovocné i tabákové náplně.

Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím