Vyzkoušejte expresní přepravu po Praze
31.03.2021

Vyzkoušejte expresní přepravu po Praze

Nově nabízíme pohodlné a rychlé doručení objednávek do vybraných částí Prahy.

Nechce se Vám na prodejnu a ani nechcete čekat na doručení balíčku z Vapria běžnými přepravními společnostmi? Nově si můžete zvolit pohodlné a expresní doručení objednávky na vybrané adresy po Praze.

Cena za tuto formu dopravy je 199 Kč, navíc můžete při objednání s dopravou Expres doručení po Praze využít dopravy zdarma při nákupu nad 3 000 Kč.

Jak funguje objednání?

Jednoduše si objednejte zboží na eshopu www.vaprio.cz, zvolte si dopravu Expres doručení po Praze, zadejte svoji adresu pro ověření obslužnosti a pak si jen vyberete časové okno, během kterého chcete, aby k vám kurýr dorazil. Nabízené termíny jsou ovlivněny také skladovou dostupností vámi vybraných produktů.

Kdy mi bude balíček doručený?

Sami si v procesu objednávky zvolíte termín, který vám vyhovuje. Nabízíme dvouhodinová okna pro doručení každý den mezi 11 a 19 hodinou, a to včetně víkendů. Na výběr máte volné termíny a objednat můžete vždy nejpozději 30 minut před plánovaným doručením. Naopak pokud se vám dnešek nehodí, ale chcete tuto luxusnější formu přepravy, vybírat můžete z termínů tři dny dopředu.

Jak probíhá doručení?

Po odeslání objednávky od nás obdržíte její potvrzení, následuje také email poté, co pro vás objednávku vychystáme ze skladu. Následně vás již ve zvoleném čase bude kontaktovat kurýr a domluví se s Vámi na předání. Podotýkáme, že zásilku může převzít pouze osoba starší 18 let.

Jak můžu zaplatit objednávku?

Máte dva možné způsoby platby – preferovanou úhradu platební kartou online dopředu přímo na našem webu, nebo klasicky na dobírku, kdy platíte přímo řidiči při předání objednávky. Řidiči lze platit hotově nebo platební kartou, všichni kurýři jsou vybaveni platebním terminálem.

Doručujete na moji adresu?

Rozsah adres a míst pro doručení objednávek expresní formou přepravy po Praze se průběžně může měnit. Jestli doručujeme právě na vaši adresu si můžete ověřit přímo během objednávky – po zvolení této formy dopravy zadáte svoji přesnou adresu a zjistíte, jestli k vám aktuálně jezdíme, či nikoli. Přibližné pokrytí můžete vidět na této mapě:

Vaprio Premium
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).