Dreamix

Dreamix Vánoční speciál - Apple in Chocolate - Shake and Vape

Prémiové Vánoční příchutě Dreamix v shake and vape balení. Vzali jsme vaše oblíbené jablkové bonbony a dali je do vláčného brownie těsta. Celý popis

Prodej skončil

Prémiové Vánoční příchutě Dreamix v shake and vape balení.

Vzali jsme vaše oblíbené jablkové bonbony a dali je do vláčného brownie těsta. Výrazná čokoládová příchuť s těstovými tóny dá ovocnému základnu zcela neopakovatelný nádech.

Nejen výzdoba, ale také třeba správně zvolená příchuť ve vaší elektronické cigaretě dokáže navodit tu správnou Vánoční náladu. Nenechte se rozhodit stresem a shonem, naopak si v klidu užijte jedinečnou atmosféru klidu a míru Vánočních svátků. Speciální shake and vape příchutě od Dreamixu vám s tím pomůžou. Měkký perník, jablka v čokoládovém těstíčku nebo švestky posypané skořicí, k těmhle shake and vape příchutím stačí dolít bázi, vše pořádně promíchát a pak už si jen vychutnávat prvotřídní e-liquid. Užijte si snové Vánoce.

Pečlivá výroba probíhá v zařízeních, která splňují striktní nařízení a za přísného dohledu využívají pouze ty nejlepší a nejkvalitnější suroviny. Jen tak může být vždy a s naprostou jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě silný důraz na špičkovou výrobu odděluje kvalitní příchutě od těch průměrných. A tyto Vánoční jsou skutečně speciální.

Každá z příchutí byla vyrobena v limitovaném počtu pouhých 500 kusů. Tak si pospěšte, ať je stihnete také ochutnat.

Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.

Parametry:
20ml příchutě v 60ml lahvičce.

Parametry
VýrobceDreamix
Záruka24 měsíců
Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím