Helwit

Helwit Mint (Máta) 7mg - Nikotinové sáčky

  • Akční nabídka
  • Sleva 47 %

Bílé nikotinové sáčky Helwit bez tabáku pro rychlé a diskrétní použití. Intenzivní a osvěžující chuť máty se sladkým nádechem. Celý popis

7mg
7mg
Skladem online
149 Kč79 Kč
+ získáte 3 body Více informací

Bílé nikotinové sáčky Helwit bez tabáku pro rychlé a diskrétní použití.

Intenzivní a osvěžující chuť máty se sladkým nádechem.

Ve Švédsku vyrobené nikotinové sáčky série Helwit značky Yoik se vyznačují delší dobou působení. Zatímco běžné sáčky se používají 30-40 minut, Helwit je možné užívat i déle a stále budou poskytovat čistou chuť a dostatečné množství nikotinu. Uvnitř najdete kvalitní farmaceutický nikotin, který se rychleji absorbuje a dodává jemnou chuť.

Nikotinové sáčky jsou moderní a diskrétní alternativou ke kouření, díky které si snadno užijete nikotin v jeho čisté podobě bez nepříjemného zápachu tabákových cigaret. Nikotinové sáčky obsahují pouze samotný nikotin, příchuť, vodu, sladidla, zvlhčovadla a vlákna držící vše pohromadě. Nikotinové sáčky nabízí jedinečný způsob jak si dopřát nikotin kdykoliv a kdekoliv, i tam, kde se nesmí kouřit.

Sáček stačí jednoduše vložit pod horní ret, odkud se nikotin vstřebává. Během pár minut začnete pociťovat jeho účinky.

Obsah balení:
20x Helwit nikotinový sáček

Obsah balení a parametry mohou být ještě upřesněny.

Parametry:
Hmotnost: 10g
Obsah nikotinu: 7mg/g, 3,5mg/sáček
Rozměr: Slim

Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.

Recenze produktu je zpřístupněna pouze registrovanému spotřebiteli, který produkt zakoupil v síti Vaprio. Zveřejňovány jsou všechny oprávněné recenze v plném znění s výjimkou těch, které obsahují vulgární a jiné výrazy odporující dobrým mravům.

Parametry
VýrobceHelwit
Záruka24 měsíců
Intenzita nikotinu7 mg
Typ příchutěMentolové
IngredienceMáta
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).