Příchuť Lions Juice v Shake and Vape balení určená pro namíchání vlastního e-liquidu.
Výrazně sladké exotické dračí ovoce tvoří základ jedinečného mixu, ve kterém najdete netradiční maďal. Ten přidává lehce oříškový a specificky aromatický rozměr, jenž směs činí nečekaně zajímavou. Chuť není agresivní – rozvíjí se pozvolna a zanechává originální, dlouhý dozvuk. Aroma pro ty, kdo hledají něco skutečně jiného.
Tohle není jen další obyčejná řada příchutí, Lions Juice je sebevědomá a výrazná řada, která se nespokojí s kompromisy. Spojuje šťavnaté klasické ovocné mixy se svěžími ledovými variantami a zároveň přináší originální aromata, která na trhu jen tak nenajdete. Vedle energických ovocných kombinací zde objevíte i netradiční chuťové směry – například elegantní gin s tonikem, exotické dračí ovoce s maďalem, jemně květinový jasmínový čaj nebo aromatickou levanduli s citrusovým nádechem. Celá série je postavena na spojování jedinečných příchutí s výrazným profilem, kde se sladkost, svěžest i kyselost potkávají v dokonale vyvážené kompozici. Lions Juice Shake and Vape je ideální kolekce pro ty, kdo hledají nejen intenzitu, ale i originalitu – odvážné kombinace, které snadno namícháte pro dolití báze.
Za vznikem série stojí britská značka Zeus Juice, která si během let vybudovala pevnou pozici mezi prémiovými výrobci e-liquidů. Příběh značky začal jako nadšenecký projekt s cílem vytvářet výrazné a technicky precizně zpracované příchutě, které budou splňovat vysoké nároky moderních vaperů. Dnes Zeus Juice vyrábí v certifikovaných provozech ve Velké Británii, kde klade důraz na pečlivý výběr surovin, laboratorní kontrolu kvality a precizní míchací postupy. Každá receptura prochází důkladným testováním, aby výsledná chuť byla konzistentní, čistá a dlouhodobě stabilní. Díky kombinaci zkušeností, inovativního přístupu a důrazu na detail si značka vybudovala silné jméno nejen v UK, ale i na globálním trhu – a Lions Juice je dalším důkazem jejich schopnosti posouvat hranice chutí.
Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.
Parametry:
10ml příchutě v 60ml lahvičce.