VandyVape

Vandy Vape Polishing Rig

  5 na základě 1 hodnocení

  Leštící souprava společnosti Vandy Vape je profesionálním nástrojem pro leštění mechanických modů a atomizérů. Na soupravu s 510 závitem jednoduše našroubujete svůj atomizér nebo mod a druhý konec uchytíte v aku vrtačce. Celý popis

  Skladem online
  199 Kč
  + získáte 9 bodů Více informací

  Leštící souprava společnosti Vandy Vape je profesionálním nástrojem pro leštění mechanických modů a atomizérů. Na soupravu s 510 závitem jednoduše našroubujete svůj atomizér nebo mod a druhý konec uchytíte v aku vrtačce. Poté už jen stačí přiložit látku s leštící směsí (nejsou součástí balení) a vrtačku spustit. Vaše vybavení bude za chvilku opět jako nové. Perfektní nástroj pro pokročilé vapery.

  Obsah balení a parametry

  1x leštící souprava
  2x těsnící kroužek

  Obsah balení může být ještě upřesněn.

  Rozměry: 34mm x 20mm
  Závit: 510

  Obsah balení a parametry

  Konstrukce

  Souprava jde snadno rozložit a našroubovat můžete jak atomizér, tak mechanický mod.

  Konstrukce

  Leštění atomizérů

  Na kompletní soupravu našroubujte svůj atomizér, připojte soupravu k aku vrtačce, na látku aplikujte leštící směs a spusťte vrtačku.

  Leštění atomizérů

  Leštění mechanických modů

  Soupravu rozložte a na spodní část našroubujte svůj mechanický mod. Soupravu připojte k aku vrtačce, na látku aplikujte leštící směs a spusťte vrtačku.

  Leštění mechanických modů
  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  Parametry
  VýrobceVandyVape
  Záruka24 měsíců
  Vaprio Premium
  Nahoru

  Důležité informace


  Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

  Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).