-
Ostatní filtry

Digiflavor

Zobrazit všechny značky
Už název této mladé společnosti napovídá, na co se u svých produktů zaměřují především – je to podání chuti. Digiflavor se specializuje především na motací atomizéry. V jejich nabídce najdete jak RTA, tak RDA a na své si přijdou jak příznivci přímých potahů do plic, tak milovníci klasického potahu pusa-plíce. Dnes již kultovní Siren je sázkou na jistotu v případě, že chcete potahovat pusa-plíce a chcete dosáhnout skvělé chuti s dokonale vyváženým potahem.

Každý však ví, že pro to skutečně nejlepší podání chuti musí vyzkoušet kapací atomizéry. Právě mezi RDA od Digiflavor najdete zajímavé inovativní kousky, které často vznikaly ve spolupráci se zkušenými recenzenty. Přesně to platí v případě Aura RDA a Drop RDA. Tyhle dva atomizéry konkurenci hravě překonávají a vy si tak užijete pouze ten nejlepší vapovací požitek. A chcete-li využívat místo klasických spirálek mesh, Digiflavor si pro vás připravilo vynikající atomizér Mesh PRO RDA.

Hledáte kvalitní atomizéry s prvotřídní konstrukcí? Perfektní MTL tanky, vynikající RDA? Digiflavor tohle vše nabízí a určitě nebudete zklamáni.
Nalezeno produktů
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).