eLeaf

169 produktů v nabídce
Se svým původním jménem iSmoka nám tento přední výrobce elektronických cigaret přinesl nejen kvalitní sady, ale také samotné cleaormizéry, mezi kterými se staly nejpopulárnější BCC Mini a Mega. Ale až se změnou názvu se Eleaf dostal do povědomí téměř každého díky své modelové řadě iStick. Malé mody s nastavitelným výkonem a integrovanou baterií způsobily menší revoluci a otevřely zcela nové možnosti. Do dnešní doby se objevilo hned několik nesmírně oblíbených variant, mezi které bezpochyby patří takové legendy jako iStick 50W, iStick 40W TC a nezaměnitelný iStick Pico.

Mezi bestsellery se dostaly také e-cigaret v pen stylu. Platí to především o iJust 2 a iJust S. Levné, výkonné a spolehlivé e-cigarety pro přímé potahování do plic tvoří díky žhavícím hlavám EC velké mraky a skvěle podávají chuť. V současnosti jsou sady vybaveny nízkoodporovanými Ello tanky, které podporují širokou nabídku žhavících hlav HW s mnoha spirálkami.

Eleaf však cílí také na začátečníky a na uživatele potahující způsobem pusa-plíce. Řada e-cigaret iCare je k dostání v mnoha variantách, barvách a parametrech. Vybere si tak každý. Eleaf má na svém kontě řadu úspěšných zařízení, které na dlouhou dobu ovládly trh a mnohá z nich si vapeři neustále užívají.
Loading..
Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.
Rozumím