-
Ostatní filtry

eLeaf

Zobrazit všechny značky
Se svým původním jménem iSmoka nám tento přední výrobce elektronických cigaret přinesl nejen kvalitní sady, ale také samotné cleaormizéry, mezi kterými se staly nejpopulárnější BCC Mini a Mega. Ale až se změnou názvu se Eleaf dostal do povědomí téměř každého díky své modelové řadě iStick. Malé mody s nastavitelným výkonem a integrovanou baterií způsobily menší revoluci a otevřely zcela nové možnosti. Do dnešní doby se objevilo hned několik nesmírně oblíbených variant, mezi které bezpochyby patří takové legendy jako iStick 50W, iStick 40W TC a nezaměnitelný iStick Pico.

Mezi bestsellery se dostaly také e-cigaret v pen stylu. Platí to především o iJust 2 a iJust S. Levné, výkonné a spolehlivé e-cigarety pro přímé potahování do plic tvoří díky žhavícím hlavám EC velké mraky a skvěle podávají chuť. V současnosti jsou sady vybaveny nízkoodporovanými Ello tanky, které podporují širokou nabídku žhavících hlav HW s mnoha spirálkami.

Eleaf však cílí také na začátečníky a na uživatele potahující způsobem pusa-plíce. Řada e-cigaret iCare je k dostání v mnoha variantách, barvách a parametrech. Vybere si tak každý. Eleaf má na svém kontě řadu úspěšných zařízení, které na dlouhou dobu ovládly trh a mnohá z nich si vapeři neustále užívají.
Nalezeno produktů
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).