39
2299
Ostatní filtry

GeekVape

Zobrazit všechny značky
Není to tak dávno, co se z ničehonic objevila společnost GeekVape a začala chrlit jeden zajímavý atomizér za druhým. RDA, RTA a také RDTA, která zpopularizovala, přicházely v mnoha podobách a jeden lepší než druhý. Legendární Avocado, série tanků Griffin a kapací atomizéry Tsunami. Vlajkové lodě GeekVape položily neotřesitelné základy, na který společnost v následujících letech úspěšně budovala svou dobrou pověst.

GeekVape kvalita jde ruku v ruce s inovací. Ta často udává směr celému odvětví a vznikají tak nové řady vynikajících atomizérů jakými jsou například Ammit nebo Peerless. Už to však nejsou pouze atomizéry, kterými se GeekVape může pyšnit. Po výborných mechanických modech a extrémně odolném Aegis se zaměřuje také na squonker mody. Sady Athena a GBOX uspokojí i ty nenáročnější vapery, ať už svým prvotřídním zpracováním nebo perfektními výkony.
Nalezeno produktů
Akční nabídka - přestaňte kouřit cigaretyPrůvodce výběrem
Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.