39
2299
Ostatní filtry

GeekVape

Zobrazit všechny značky
Není to tak dávno, co se z ničehonic objevila společnost GeekVape a začala chrlit jeden zajímavý atomizér za druhým. RDA, RTA a také RDTA, která zpopularizovala, přicházely v mnoha podobách a jeden lepší než druhý. Legendární Avocado, série tanků Griffin a kapací atomizéry Tsunami. Vlajkové lodě GeekVape položily neotřesitelné základy, na který společnost v následujících letech úspěšně budovala svou dobrou pověst.

GeekVape kvalita jde ruku v ruce s inovací. Ta často udává směr celému odvětví a vznikají tak nové řady vynikajících atomizérů jakými jsou například Ammit nebo Peerless. Už to však nejsou pouze atomizéry, kterými se GeekVape může pyšnit. Po výborných mechanických modech a extrémně odolném Aegis se zaměřuje také na squonker mody. Sady Athena a GBOX uspokojí i ty nenáročnější vapery, ať už svým prvotřídním zpracováním nebo perfektními výkony.
Nalezeno produktů
Průvodce výběrem
Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.