-
Ostatní filtry

GeekVape

Zobrazit všechny značky
Není to tak dávno, co se z ničehonic objevila společnost GeekVape a začala chrlit jeden zajímavý atomizér za druhým. RDA, RTA a také RDTA, která zpopularizovala, přicházely v mnoha podobách a jeden lepší než druhý. Legendární Avocado, série tanků Griffin a kapací atomizéry Tsunami. Vlajkové lodě GeekVape položily neotřesitelné základy, na který společnost v následujících letech úspěšně budovala svou dobrou pověst.

GeekVape kvalita jde ruku v ruce s inovací. Ta často udává směr celému odvětví a vznikají tak nové řady vynikajících atomizérů jakými jsou například Ammit nebo Peerless. Už to však nejsou pouze atomizéry, kterými se GeekVape může pyšnit. Po výborných mechanických modech a extrémně odolném Aegis se zaměřuje také na squonker mody. Sady Athena a GBOX uspokojí i ty nenáročnější vapery, ať už svým prvotřídním zpracováním nebo perfektními výkony.
Nalezeno produktů
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).