69
1799
Ostatní filtry

IJOY

Zobrazit všechny značky
Limitless, RDTA, EXO a Captain, to a mnohem více definuje úspěšnou existenci značky IJOY, jenž svými produkty přinesla za dobu své existuje radost mnoha vaperům. Byla to právě kategorie RDTA, která IJOY proslavila a dostala do podvědomí mnoha lidí. Kvalitní atomizéry jako COMBO a Classic jsou schopny produkce velkého množství páry a vytříbené chuti, rychle se tak dostaly mezi to nejžádanější na trhu.

Naposledy IJOY vyvolal rozruch svým výkonným a cenově dostupným modem Captain PD270, který je nabízen jak samostatně, tak v sadě s nízkoodporovým tankem Captain S, a to rovnou se dvěma bateriemi typu 20700. Právě těmto novým bateriím, které nabízejí vyšší vybíjecí proud a větší kapacitu, razí IJOY cestu na trhu s e-cigaretami. A to nejen zmiňovou sadou Captain PD270, ale nově také pomocí GENIE PD270.

Ať už si motáte vlastní spirálky a hledáte nějaké vhodné RDTA, RDA nebo RTA, případně vybíráte nízkoodporový tank pro přímé potahování do plic, IJOY pro vás má vynikající atomizéry a sady, které svou inovací, kvalitním zpracováním a funkčností patří mezi to nejlepší, co je v dnešní době možné zakoupit.
Nalezeno produktů
Průvodce výběrem
Nahoru
Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Tato stránka používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využítím.