-
Ostatní filtry

Joyetech

Zobrazit všechny značky
Již od svého založení v roce 2007 Joyetech nepřestává upevňovat svou pozici na trhu pomocí neustálého vývoje a výzkumu nových technologií. Díky tomu pravidelně představuje inovativní novinky a udává směr celému trhu. Již dlouhá léta se tak drží mezi předními výrobci elektronických cigaret.

Široké zaměření a bohaté zkušenosti umožňují Joyetechu vývoj mnoha zařízení, která uspokojí celou řadu náročných uživatelů. Za jedny z nejlepších jsou však považovány ty pro začátečníky. Dlouholeté zkušenosti s jednoduchými e-cigaretami Joyetechu umožnily vývoj tak populárních modelů jakými jsou eGo ONE, eGo AIO a nově také Exceed. Jsou jednoduché, spolehlivé, bez problému nahradí klasické cigarety a představují perfektní vstup do světa cigaret elektronických.

Joyetech však nezapomíná ani na pokročilé vapery. Ať už hledáte výkonné mody na jednu nebo dvě baterie a nízkoodporové tanky pro přímé potahování do plic, můžete si být jisti, že vás čeká kvalitní zařízení plné pokročilých funkcí. Populární série eVic a CUBOID nabízí jak integrované baterie, tak výměnné, moderní režimy žhavení a řadu dalších nastavení, které vám zprostředkují přesně takový požitek z vapování, jaký hledáte.
Nalezeno produktů
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).