GeekVape

GeekVape Kanthal A1, 24GA, 10m

  4,7 na základě 7 hodnocení

  Jednoduchý drát určený pro namotání vlastních spirálek vhodných do různých DIYDo-It-Yourself, v překladu udělej si sám. Pojem používaný u nastavení vlastní křivky žhavení, nebo u atomizérů, do kterých je potřeba namotat si vlastní spirálku, případně u vlastního míchání e-liquidů. atomizérů. Přestože jsou dnes dostupné všechny možné clapton dráty, exotické juggernauty a netradiční mesh, klasický drát má stále své uplatnění. Celý popis

  Skladem online
  79 Kč
  + získáte 3 body Více informací

  Jednoduchý drát určený pro namotání vlastních spirálek vhodných do různých DIYDo-It-Yourself, v překladu udělej si sám. Pojem používaný u nastavení vlastní křivky žhavení, nebo u atomizérů, do kterých je potřeba namotat si vlastní spirálku, případně u vlastního míchání e-liquidů. atomizérů.

  Přestože jsou dnes dostupné všechny možné clapton dráty, exotické juggernauty a netradiční mesh, klasický drát má stále své uplatnění.

  Klasika od GeekVape z kanthalu A1 je k dostání hned v několika průměrech a každý si tak přesně vybere ten svůj oblíbený drát. Ať už chcete vytvořit spirálky pro volné nebo utažené potahy pusa-plíce, ty vhodné dráty najdete u GeekVape.

  Parametry:
  Materiál: Kanthal A1
  Délka: 10m
  Průměr: 24GA / 0,5mm

  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  4,7
  Průměrné hodnocení tohoto produktu
  (94 %)
  Hodnotilo 7 uživatelů

  Recenze produktu je zpřístupněna pouze registrovanému spotřebiteli, který produkt zakoupil v síti Vaprio. Zveřejňovány jsou všechny oprávněné recenze v plném znění s výjimkou těch, které obsahují vulgární a jiné výrazy odporující dobrým mravům.

  Parametry
  VýrobceGeekVape
  Záruka24 měsíců
  Materiál spirálkyKanthal
  Nahoru

  Důležité informace


  Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

  Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).