Joyetech

Joyetech eGo AIO - 10th Anniversary Edition

  3,9 na základě 43 hodnocení

  Elektronická cigareta Joyetech eGo AIOZ anglického All-In-One, v překladu vše v jednom. Jedná se o e-cigaretu, ve kterém je část nebo celý tank integrován do zbytku e-cigarety. bez pochyby patří mezi jednu z nejprodávanějších a nejpoužívanější e-cigaret současnosti. Řada z vás na ní začínala, nebo ji stále používá. Celý popis

  Mix 3
  Mix 3
  Skladem online
  499 Kč
  + získáte 24 bodů Více informací

  Elektronická cigareta Joyetech eGo AIOZ anglického All-In-One, v překladu vše v jednom. Jedná se o e-cigaretu, ve kterém je část nebo celý tank integrován do zbytku e-cigarety. bez pochyby patří mezi jednu z nejprodávanějších a nejpoužívanější e-cigaret současnosti. Řada z vás na ní začínala, nebo ji stále používá. Obrovskou popularitu si získala svou jednoduchostí, nenáročností a skvělými vlastnostmi, které ocenilo mnoho začátečníků, ale i zkušených uživatelů. Joyetech se tak rozhodl při příležitosti svého 10letého výročí tento bestseller vydat ve speciální limitované edici. eGo AIOZ anglického All-In-One, v překladu vše v jednom. Jedná se o e-cigaretu, ve kterém je část nebo celý tank integrován do zbytku e-cigarety. se nám tak představuje v původních barvách, s lehce pozměněným designem a stále stejnými skvělými parametry.

  Čeká vás tak osvědčená konstrukce vše v jednom, která díky hornímu přívodu vzduchu i hornímu systému plnění neprotéká. Uvnitř e-cigarety najdete integrovanou baterii o kapacitě 1500mAh a clearomizér s objemem 2ml. eGo AIOZ anglického All-In-One, v překladu vše v jednom. Jedná se o e-cigaretu, ve kterém je část nebo celý tank integrován do zbytku e-cigarety. pracuje na principu přímého výstupního napětí. Čím více je tedy baterie nabitá, tím více bude žhavit spirálku a tím více bude e-cigareta produkovat páry. O zbývající kapacitě baterie vás informuje podsvícení clearomizéru rychlostí blikání. Barvu podsvícení je možné snadno změnit nebo vypnout. Joyetech eGo AIOZ anglického All-In-One, v překladu vše v jednom. Jedná se o e-cigaretu, ve kterém je část nebo celý tank integrován do zbytku e-cigarety. je v této speciální edici perfektním vstupem do světa elektronických cigaret.

  Obsah balení a parametry

  1x eGo AIOZ anglického All-In-One, v překladu vše v jednom. Jedná se o e-cigaretu, ve kterém je část nebo celý tank integrován do zbytku e-cigarety.
  2x žhavící hlava BF SS316 0,6Ω
  1x eGo AIOZ anglického All-In-One, v překladu vše v jednom. Jedná se o e-cigaretu, ve kterém je část nebo celý tank integrován do zbytku e-cigarety. náustek
  1x micro USB kabel
  Náhradní součástky

  Obsah balení může být ještě upřesněn.

  Rozměry: 119mm x 19mm
  Výstupní napětí: max. 4,2V
  Režim: přímé výstupní napětí
  Objem: 2ml
  Baterie: 1500mAh
  Nabíjení: micro USB port

  Obsah balení a parametry

  Vše v jednom

  Pro dosažení maximální jednoduchosti, tvoří baterie a clearomizér jeden celek. Odšroubovat se dá pouze horní část clearomizéru, přes kterou eGo AIOZ anglického All-In-One, v překladu vše v jednom. Jedná se o e-cigaretu, ve kterém je část nebo celý tank integrován do zbytku e-cigarety. také naplníte.

  Vše v jednom

  Dětská pojistka

  E-cigareta je vybavena dětskou pojistkou, díky které je odolná proti nechtěnému otevření. Stačí zamáčknout a odšroubovat.

  Dětská pojistka

  Podsvícení

  Ve vypnutém stavu si můžete podržením tlačítka navolit barvu podsvícení svého clearomizéru. Vybírat můžete ze sedmi barev. Podsvícení lze také vypnout.

  Podsvícení

  Plnění

  Pro naplnění stačí odšroubovat horní část eGo AIOZ anglického All-In-One, v překladu vše v jednom. Jedná se o e-cigaretu, ve kterém je část nebo celý tank integrován do zbytku e-cigarety. a naplnit integrovaný clearomizér po vyznačenou rysku.

  Plnění

  Přívod vzduchu

  Šikovné ovládání přívodu vzduchu vám umožní si podle potřeby nastavit volnost potahu.

  Přívod vzduchu
  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  3,9
  Průměrné hodnocení tohoto produktu
  (78 %)
  Hodnotilo 43 uživatelů

  Recenze produktu je zpřístupněna pouze registrovanému spotřebiteli, který produkt zakoupil v síti Vaprio. Zveřejňovány jsou všechny oprávněné recenze v plném znění s výjimkou těch, které obsahují vulgární a jiné výrazy odporující dobrým mravům.

  Parametry
  VýrobceJoyetech
  Záruka24 měsíců
  BarvaModrá
  Kapacita baterie1500 mAh
  Integrovaná baterieAno
  Způsob použitíMTL
  Šířka / průměr19 mm
  Výška119 mm
  Způsob žhaveníTlačítko
  Objem2 ml
  Nahoru

  Důležité informace


  Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

  Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).