-
Ostatní filtry

Aspire

Zobrazit všechny značky
Aspire je jedním z velkých inovátorů elektronických cigaret, který již od roku 2013 posouvá dopředu nejen samotná zařízení, ale také způsob vapování. Jako první představil takzvané BVC hlavy, tedy hlavy s vertikální spirálkou. Poprvé se objevily v legendárním tanku Nautilus a v jeho mini verzi, obě jsou dodnes velmi populární. Stejně jako dlouhou dobu byly BDC a BVC clearomizéry pro klasické eGo baterie.

Přestože se Aspire vždy zaměřoval převážně na MTL, tedy potahová pusa-plíce, jako první přišel s nízkoodporovým tankem na tovární žhavící hlavy. Atlantis způsobil ve své době revoluci. Netrvalo to dlouho a všichni ostatní výrobci přicházeli jeden po druhém se svým vlastním nízkoodporovým tankem pro přímé potahování do plic (DL). Dnes jsou standardem a je to právě Aspire, který stál u zrodu tohoto trendu.

Dnes Aspire pokračuje na pevně a dlouhodobě vystavěných základech. Nautilus X spolu s Nautilus 2 navázal na tradici MTL tanků. Pro začátečníky si Aspire připravil skvělé sady PockeX a Breeze, pokročilí si užijí novou řadu nízkoodporových tanků Athos, a to samostatně, nebo také v sadě spolu s výkonným modem Speeder.
Nalezeno produktů
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).