VandyVape

Vandy Vape Berserker MTL RDA

  4,3 na základě 19 hodnocení

  Kapací atomizéry pro potahování pusa-plíce už nejsou takovou raritou, nově k tomu přispívá i Vandy Vape, který se ale samozřejmě snaží inovovat a se svým Berserker MTLMouth-To-Lung v překladu znamená Pusa-plíce, šlukování, prvotřídní utažené potahování podobné klasickým cigaretám. RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu. představuje zcela nový typ přívodu vzduchu. Nejzajímavější je především možnost jeho nastavení, respektive výměny jednotlivých adaptérů, s nimiž si přívod vzduchu zcela přizpůsobíte svým potřebám a potřebám spirálky. Celý popis

  Duhová
  Duhová
  Skladem online
  699 Kč
  + získáte 34 bodů Více informací

  Kapací atomizéry pro potahování pusa-plíce už nejsou takovou raritou, nově k tomu přispívá i Vandy Vape, který se ale samozřejmě snaží inovovat a se svým Berserker MTLMouth-To-Lung v překladu znamená Pusa-plíce, šlukování, prvotřídní utažené potahování podobné klasickým cigaretám. RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu. představuje zcela nový typ přívodu vzduchu. Nejzajímavější je především možnost jeho nastavení, respektive výměny jednotlivých adaptérů, s nimiž si přívod vzduchu zcela přizpůsobíte svým potřebám a potřebám spirálky. Na výběr totiž máte hned šest adaptérů s různými a různě širokými otvory.

  Tomuto systému byla samozřejmě přizpůsobena i základna, která je posazená mnohem výše než u běžných RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu., což pod ní vytváří zásobník pro e-liquid. Berserker MTLMouth-To-Lung v překladu znamená Pusa-plíce, šlukování, prvotřídní utažené potahování podobné klasickým cigaretám. RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu. tak snese velké množství vaty a přestože se jedná o kapací atomizér, součástí balení je také speciální BF kontakt, díky němuž je Berserker kompatibilní také se squonk mody a je tedy možné jej plnit spodem.

  Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.

  Obsah balení a parametry

  1x Berserker MTLMouth-To-Lung v překladu znamená Pusa-plíce, šlukování, prvotřídní utažené potahování podobné klasickým cigaretám. RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu.
  1x 22mm kroužek na základnu
  1x 24mm kroužek na základnu
  6x adaptér přívodu vzduchu
  Příslušenství

  Obsah balení může být ještě upřesněn.

  Rozměry: 42,2mm x 18,1mm
  Spirálky: Jedna
  Squonk: Ano
  Závit: 510
  Náustek: 510

  Obsah balení a parametry

  Konstrukce

  Inovativní konstrukce MTLMouth-To-Lung v překladu znamená Pusa-plíce, šlukování, prvotřídní utažené potahování podobné klasickým cigaretám. kapacího atomizéru nabízí dostatečně hlubokou základnu, kterou díky speciálnímu BF kontaktu plně využijete i se squonk mody. S přesným nastavením vzduchu dokonale přizpůsobíte potah z atomizéru svým potřebám.

  Konstrukce

  Přívody vzduchu

  Šest rozmanitých adaptérů snadno vložíte do atomizéru a díky různým tvarům a průměrům jednotlivých otvorů máte bezkonkurenčně nejpřesnější ovládání přívodů vzduchu.

  Přívody vzduchu

  Základna

  Vzhledem k tomu, že Berserker MTLMouth-To-Lung v překladu znamená Pusa-plíce, šlukování, prvotřídní utažené potahování podobné klasickým cigaretám. RDARebuildable Dripping Atomizer, tedy atomizér pro namotání vlastní spirálky určený pro kapání e-liquidu. má výrazně menší průměr než většina atomizérů, jsou součástí sady dva nástavce pro základnu se běžnými průměry 22mm a 24mm.

  Základna
  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  4,3
  Průměrné hodnocení tohoto produktu
  (86 %)
  Hodnotilo 19 uživatelů

  Recenze produktu je zpřístupněna pouze registrovanému spotřebiteli, který produkt zakoupil v síti Vaprio. Zveřejňovány jsou všechny oprávněné recenze v plném znění s výjimkou těch, které obsahují vulgární a jiné výrazy odporující dobrým mravům.

  Parametry
  VýrobceVandyVape
  Záruka24 měsíců
  BarvaDuhová
  Způsob použitíMTL
  Šířka / průměr18 mm
  Výška42 mm
  Počet spirálek1
  Nahoru

  Důležité informace


  Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

  Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).