-
Ostatní filtry

Smoktech

Zobrazit všechny značky
Počátky jedné z nejoblíbenějších značek současnosti se datují do roku 2010. Postupným budováním jména na celosvětovém trhu, vývoji a výzkumu nových technologií dokázal SMOK vytvořit nejen kvalitní, ale především po designové stránce velice přitažlivé a lákavé modely a rovnou celé série elektronických cigaret.

Největší úspěch slaví SMOK se svou TFV řadou. Výkonné nízkoodporové tanky nyní nabízí ve dvou variantách. Pro obrovské mraky páry a vysoké výkony slouží TFV8 a TFV12, zatímco méně náročným uživatelům postačí jejich lehčí verze TFV8 Baby a TFV12 Prince. Elektronické cigarety pro přímé potahování do plic hrají u SMOK hlavní roli a jsou tomu uzpůsobeny také kompletní sady. Ty se objevují převážně ve variantách pro dvě baterie a díky tomu tak nabízejí pořádný výkon a prvotřídní funkce s dlouhou výdrží. Alien, T-Priv, Procolor, Majesty mody a sady umí přesně to, co každý náročný uživatel potřebuje a vyžaduje.

Nejen box mody slaví u SMOK úspěch. Obrovské popularitě se těší také klasické e-cigarety v takzvaném pen stylu. Určeny jsou opět pro přímé potahování do plic a ideálně poslouží začátečníkům, kteří si nechtějí lámat hlavu s nastavováním. Promyšlený design, jednoduché používání a mraky páry s intenzivní chutí, Stick V8 a X8, Vape Pen a Stick AIO jsou špičkami ve své kategorii.
Nalezeno produktů
Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).