VašeCigareta.cz se mění na Vaprio
19.10.2018

VašeCigareta.cz se mění na Vaprio

Vaprio je nový začátek

Naši drazí zákazníci, i když už jsme ušli dlouhou cestu, otevírá naše společnost novou kapitolu. Z toho, co nebylo dobré jsme se poučili, a to správné jsme posílili. Právě proto se Vaprio stává novou značkou s profesionálním servisem prodeje elektronických cigaret, náplní a příslušenství.

Náš cíl je jednoduchý

Maximálně spokojený zákazník. Vítáme zákazníky nové, stávajícím zachováváme osobní účty i nasbírané body. Vaprio je novým garantem pro bezpečný a pohodlný nákup v síti vlastních specializovaných prodejen v Česku, Slovensku, Německu, nebo na internetovém obchodě.

 

Vaprio Vám bude neustále servírovat

…širokou paletu ověřených novinek a kvalitních produktů, včetně různých akcí a speciálních nabídek. Při vašem nákupu, ať již online a nebo na prodejnách, Vám budeme vždy maximálně nápomocni. Ať již s vapováním začínáte, nebo jste zkušenými vapery, vaperkami, vždy se vám budeme rádi a ochotně věnovat.

 

Nahoru

Důležité informace


Zákaz prodeje elektronických cigaret osobám mladším 18 let.

Pro správné fungování webu a analýzu návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb společnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potřebujeme souhlas s jejich využitím. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat (vyvolejte znovu okno přes odkaz "Cookies" v patičce webu).